30 листопада 2019

Феєричний виступ Національної збірної України на турнірі в Сербії

Чоловіча Національна збірна України з боксу в черговий раз продемонструвала високий результат на міжнародній арені. Цього разу наша команда здобула першість у командному заліку на традиційному міжнародному турнірі, одному з найбільш престижних міжнародних стартів - «Golden Gloves 2019». Варто відзначити, що 62-й за ліком турнір у Сербії зібрав цього року учасників з 17 країн.

За результатами цікавих та напружених поєдинків в активі наших боксерів: три золота, три срібла та п’ять бронзових медалей, володарями яких стали:

Вагова категорія +91 кг – Андрій ГОРОДЕЦЬКИЙ

Окрім неймовірного показника по здобутим медалям наші боксери поклали до скарбнички збірної України ще дві важливі нагороди:

Кубком «За найкращу техніку» був нагороджений лідер нашої команди у вазі до 69 кг – Віктор ПЕТРОВ

Кубок «Найкращого боксера змагань» здобув суперважковаговик Віктор ВИХРИСТ

Федерація боксу України вітає боксерів, особистих тренерів, обласні федерації, а також, звичайно, тренерський склад Національної збірної України з потужним виступом на турнірі в Сербії. Так тримати!