21 серпня 2021

Збірна України завоювала рекордну кількість медалей на Чемпіонаті Європи-2021 серед юнаків та дівчат!


Збірна України посіла друге загальнокомандне місце на Чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат, який вчора завершився у Боснії і Герцеговині. Змагання проходили у м. Сараєво з 12-го по 20 серпня. У них виступили 274 боксери з 25 країн (вік спортсменів – 13-14 років).

Українська команда була представлена на першості максимальною кількістю атлетів – 16 хлопців та 13 дівчат боролися за найвищі місця.

За підсумком Чемпіонату Європи наша команда завоювала 23 медалі, ставши однією з найкращих збірних Старого Світу. Загалом у фінальних боях взяли участь 16 вітчизняних боксерів, які здобули у підсумку сім перемог.

Оплесків заслужили усі чемпіони європейської першості, а відкриттям змагань стала спортсменка з Дніпра Анастасія Таран (вагова категорія – 60 кг), яка у фінальному бою нокаутувала суперницю з Польщі та у підсумку була визнана найкращою боксеркою змагань. Також усім глядачам запам’ятався виступ капітана збірної України серед дівчат Кіри Макогоненко, яка розгромила представницю Росії та виконала танець переможниці прямо у ринзі з українським прапором. 

Нижче наводимо перелік усіх чемпіонів та призерів континентального форуму у складі української збірної.

Чемпіони Європи:

Артем Міхальов (40 кг)

Васіф Керімов (46 кг)

Іван Безуглий (54 кг)

Кіра Макогоненко (42 кг)

Уляна Безфамільна (46 кг)

Юлія Ступакова (54 кг)

Анастасія Таран (60 кг)

Срібні призери:

Давид Жигжжавін (42 кг)

Відаді Зейнієв (44 кг)

Вячеслав Борщевський (52 кг)

Анатолій Бегунов (57 кг)

Олександр Третьяков (70)

Валерія Локтіонова (36 кг)

Таїсія Покусай (40 кг)

Уляна Овсепян (44 кг)

Марія Панасенко (48 кг)

Бронзові призери:

Дмитро Карабцов (48 кг)

Тимур Карайван (50 кг)

Кирило Романій (60 кг)

Карім Гусейнов (63 кг)

Олександр Слесарєв (80 кг)

Богдан Бойченко (90 кг)

Дар’я Коваленко (38 кг)

23 медалі у скарбничці збірної України – найкращий виступ нашої юнацької команди за історію виступів на чемпіонатах Європи! Вітаємо усіх спортсменів, а також тренерський штаб на чолі зі старшим тренером збірної України серед юнаків Василем Шаном та старшим тренером збірної серед дівчат Валерієм Хлистовим!

У суботу, 21 серпня, о 21.10 наша команда прибуває на рідну землю. Зустріти її можна в Міжнародному аеропорті «Бориспіль» (термінал D).

Також за посиланнями нижче – усі результати фінальних боїв, командний залік та інша статистика Чемпіонату Європи.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ