21 жовтня 2021

Чемпіонат Європи серед молоді-2021: 14 українських боксерів сьогодні виступлять у півфіналах! Онлайн-трансляція


У сьомий змагальний день на чемпіонаті Європи серед молоді, який проходить у Чорногорії, відбудуться півфінальні бої. Відразу 14 боксерів молодіжної збірної України посперечаються сьогодні за вихід до фіналу!

У денній сесії на рингу А Дар`я-Ольга Гутаріна (52 кг) битиметься проти представниці Росії Валєрії Лінкової, Катерина Боднарчук (57 кг) позмагається в парі з Аліною Пушкар з Росії, Вероніка Накота (70 кг) боксуватиме проти Лії Пукіли з Ізраїлю, а Раїса Піскун (80 кг) битимется проти Сенанур Кочауглу з Туреччини.

На рингу В Ірина Мельник (54 кг) боксуватиме проти Кевсер Тутунчу з Туреччини, а Анна Сезько (66 кг) визначатиме сильнішу в парі з Доган Айзе з Туреччини, в свою чергу Ніна Карпенко (+81 кг) боксуватиме проти представниці Польщі Вероніки Бошен.

У вечірній програмі Айдер Абдураімов (54 кг) зустрінеться з Хуаном Морено з Іспанії, Бозорбой Матякубов (67 кг) боксуватиме проти Алєксандра Зирянова з Росії, Олександр Балабін (75 кг) битиметься проти Акіма Павлюкова з Росії, Дмитро Баблюк (+92 кг) визначатиме сильнішого в парі з Кірілом Борісовим з Болгарії.

На рингу В Руслан Цикало (57 кг) боксуватиме з Гарогланом Ханджановим з Росії, В’ячеслав Бригаденко (71 кг) битиметься проти Джорджіо Смоловіци з Чорногорії, а Матвій Ражба (80 кг) визначитиме сильнішого в парі з Коррі Ван Де Павертом з Нідерландів.

До вашої уваги повний склад пар на 21 жовтня. Для завантаження перейдіть за посиланням нижче. Також за усіма поєдинками можна спостерігати завдяки трансляції на нашому сайті.

Онлайн-трансляція

Денна сесія. 15:00

Ринг А

 

Ринг В

 

Вечірня сесія. 19:00

Ринг А

 

Ринг В

 

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ