28 червня 2018

Хижняк та Проценко отримали Державні відзнаки!


Згідно Указу Президента України №188/2018 двоє українських спеціалістів отримали Державні відзнаки. Про це стало відомо згідно повідомлення на офіційному сайті Президента України від 27 червня 2018 року.

Таким чином «За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм» постановлено нагородити відзнаками провідних діячів боксу, а саме:

«Заслужений працівник фізичної культури та спорту України» - Олександр ХИЖНЯК (тренер Чемпіона світу та Європи 2017 року Олександра Хижняка).  

«Заслужений лікар України» - Андрій ПРОЦЕНКО - лікар-тренер штатної молодіжної збірної команди України з боксу.

«Надзвичайно приємно, коли справжні спеціалісти своєї справи отримують гідні їх старанням відзнаки. Користуючись нагодою, від імені Федерації боксу України та усієї боксерської спільноти, висловлюю слова подяки Президенту України Петру Олексійовичу Порошенку за підтримку та визнання тих людей, які прославляють нашу державу на міжнародній арені,зазначив президент Федерації боксу України Володимир Продивус.Олександр Хижняк та Андрій Проценко своєю відданістю роботі вже неодноразово доводили власний беззаперечний професіоналізм. Переконаний, що ці відзнаки слугуватимуть ще більшим поштовхом для подальших професійних звитяг. Також можу запевнити, що і Федерація боксу України продовжить робити усе необхідне для професійного розвитку наших спеціалістів».

Ознайомитись з Указом Президента України можливо натиснувши НА ПОСИЛАННЯПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ