10 січня 2019

Дмитро Сосновський припинив роботу з Національною збірною України з боксу


Багаторічний наставник Національної збірної команди України з боксу вирішив припинити роботу на цій посаді за власним бажанням.

Дмитро Дмитрович Сосновський очолював Національну збірну України з боксу протягом останніх дванадцяти років. Під його керівництвом Національна збірна України вигравала командну першість на Чемпіонатах Європи, стала найсильнішою збірною світу 2011 року та виборола загальнокомандну першість на боксерському турнірі Олімпійських ігор 2012 року.

«В першу чергу висловлюю слова подяки Дмитру Дмитровичу Сосновському за його безцінний особистий вклад в успіхи та розвиток українського боксу. Протягом багатьох років Дмитро Дмитрович наполегливо працював з головною командою країни. Як найкращим показником його роботи стали здобуті нагороди найбільших світових змагань. Саме під керівництвом Дмитра Дмитровича наша збірна України здобувала свої перемоги та отримала світове визнання як однієї з найсильніших боксерських держав. Ми ставали кращими на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи. Проте, минулі перемоги вже стали історією,відзначив президент Федерації боксу України Володимир Продивус.Попереду у нас надзвичайно важливий та непростий передолімпійський рік. Нам необхідно здобувати ліцензії та активно готуватися до Олімпіади в Токіо-2020. Не виключаю, що для реалізації даних цілей нашій команді необхідний новий «свіжий ковток повітря»… Ми не можемо допустити повторення 2016 року. Я переконаний в тому, що на сьогоднішній день ми маємо амбітну та потужну команду, яка вже сьогодні здатна конкурувати за найвищі нагороди. Переконаний, що у 2020 році ми знову будемо радіти перемогам наших боксерів».  

На першому тренувальному зборі в 2019 році займатися підготовкою Національної боксерської збірної буде тренерський колектив у складі: Леонід Лоївський, Роман Семенишин, Валерій Даниленко та Валентин Остянов.

Національна збірна України розпочне перший тренувальний збір з загальної фізичної підготовки 11 січня в м. Коломия (Івано-Франківська обл.).

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ