16 квітня 2019

Відбувся перший Всеукраїнський форум «Жінки в боксі»


Днями на Олімпійській тренувальній базі у Конча-Заспі, за ініціативи Федерації боксу України та за підтримки групи компаній для малого та середнього бізнесу «Quadrate 28», пройшов перший Всеукраїнський форум «Жінки в боксі».

Участь у заході приймали представниці Національної жіночої зірної України, які боксували та продовжують прославляти нашу державу на міжнародній боксерській арені. Окрім того даний захід підтримало й керівництво Міністерства молоді та спорту України, президент Федерації боксу України, керманич Олімпійського тренувального центру «Конча-Заспа», а також провідні спеціалісти зі сфери маркетингу та комунікацій.

В рамках виступів запрошених гостей присутні форуму стали свідками надихаючої промови від бренд-амбасадору «PUMA» Тетяни Воротіліної, виступу CEO компанії «LIVE LOVE» - Андрія Березовського на тему «Що робити після завершення спортивної кар’єри», а також виступу Ольги Рoєнко «Royenko Agency» на тему «Важливість персонального бренду у професійній діяльності».

Відкрив перший Всеукраїнський форум «Жінки в боксі» президент Федерації боксу України Володимир Продивус. У своїй промові керманич ФБУ відзначив, що для ФБУ важливим є те, щоб діючі та екс-учасниці Національної жіночої збірної відчували нашу підтримку, були забезпечені усім необхідним та показували якомога кращі результати на міжнародній арені.

«Вдячний усім, хто підтримав ініціативу Федерації боксу України у проведенні першого Всеукраїнського форуму «Жінки в боксуі». Дуже приємно було бачити тих, хто здобував перемоги під Прапором України у складі жіночих збірних, прославляв та продовжує прославляти нашу державу на міжнародній арені. Ті, хто стояв у витоків та продовжує примножувати успіхи українського жіночого боксу. Велика Вам за це подяка, – зазначив президент Федерації боксу України Володимир Продивус.Приємно відзначити те, що наші дівчата проявляли ініціативу в організації даного форуму. Ми завжди прислухаємось до Ваших побажань і намагаємось робити все від нас залежне для якомога кращих умов Вашої підготовки до відповідальних стартів. Переконаний, що Ви відчуваєте підтримку з боку Міністерства спорту та Федерації боксу. Хочу також відзначити Вашу жагу та волю до тренувань та підготовки. Саме завдяки таким як Ви ми можемо бути впевнені у яскравому майбутньому жіночого боксу в Україні. Подібні форуми слугують чудовою можливістю для конструктивного діалогу між багатьма поколіннями спортсменок, які виступали у складі збірної України. Ми маємо чудову можливість для того, щоб обговорювати та вирішувати нагальні проблеми. Ще раз вітаю усіх наших славетних дівчат та хочу запевнити, що Федерація боксу України продовжить активно розвивати український жіночий бокс і ми сумісними зусиллями зробимо все необхідне аби минуле покоління боксерів та діючих спортсменів пишалися українською школою боксу».

Відзначив важливість проведення подібних заходів й заступник Міністра молоді та спорту України, член Наглядової ради Федерації боксу України Микола Даневич.

«Користуючись нагодою хотів би привітати усіх учасниць форуму особисто від Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова, який, нажаль, в зв’язку з робочим візитом до США, не зміг бути присутнім на заході,зазначив Микола Даневич. – На сьогоднішній день політика гендерної рівності, яку реалізовує Міжнародний Олімпійський комітет, є надзвичайно важливою для розвитку світового жіночого спорту загалом. Дуже приємно відзначити в цьому напрямку роботу Федерації боксу України. Останні успіхи наших дівчат-боксерок на міжнародній арені - яскраве тому підтвердження. В плані реалізації ідей та пропозицій розвитку жіночого боксу, Міністерство молоді та спорту України буде завжди підтримувати подібні ініціативи. Те, що перший всеукраїнський форум «Жінки в боксі» ми проводимо на Олімпійській тренувальні базі у Конча-Заспі це досить символічно. Саме наш Олімпійський центр – є одним з провідних спортивних об’єктів, де готувалися до ключових світових змагань і продовжують готуватися найкращі спортсмени нашої держави, це дійсно мекка спорту. Я переконаний, що це, в свою чергу, дасть Вам наснаги, поштовху та мотивації для подальших звершень. Адже на Ваші тендітні жіночі плечі випала честь відстоювати та примножувати спортивну славу усієї нашої Батьківщини. Хочу також запевнити, що Міністерство молоді та спорту України робитиме усе необхідне для своєчасного та необхідного матеріального забезпечення усього процесу підготовки. Слава українським жінкам».

Підтримав відкриття першого Всеукраїнського спортивного форуму й директор Олімпійського спортивного центру Конча-Заспа Андрій Крилюк.

«Дуже приємно відзначити те, що перший в історії українського боксу Всеукраїнський форум «Жінки в боксі» проходить саме на Олімпійській базі. Нашому з вами спортивному домі,сказав Андрій Крилюк.Я переконаний в тому, що саме спорт є однією з провідних галузей нашої держави, яка приносить Україні світове визнання та популярність. Погодьтесь й з ним, що, безумовно, бокс є одним з провідних видів спорту у світі. Адже якщо наразі спитати задати питання: «По яким видам спорту пізнають нашу державу в світі?», то, безумовно, саме боксери будуть у трійці лідерів. Це означає лише одне, що бокс в нашій державі активно розвивається. Я переконаний в тому, що це стосується і жіночого боксу. Це є як найкращим показником тісної співпраці Міністерства та Федерації боксу України. Я в свою чергу, як керівник Олімпійського центру, можу Вас запевнити, що робитиму усе можливе для того, аби створювати для наших спортсменів як найкращі умови для тренувань та відпочинку».

По завершенню виступів з привітальними словами розпочалась одна з найбільш приємних та знакових подій заходу. За рішенням президента Федерації боксу України усі присутні призерки та переможниці чемпіонатів Європи та світу у складі жіночої збірної України, за усі роки Незалежності нашої держави, отримали відзнаки «За вагомий внесок в розвиток жіночого боксу» та цінні подарунки від ФБУ.

Отож, в раках першого Всеукраїнського форуму «Жінки в боксі» були відзначені:

Березенко Лариса (МСМК, Чемпіонка світу 2002 року, багаторазова Чемпіонка України), Лебедева Тетяна (ЗМС, дворазова призерка ЧЄ, чемпіонка Європи, срібна призерка ЧС, багаторазова чемпіонка України), Савінова Анастасія (МСМК, дворазова призерка Європи, 5-тиразова Чемпіонка України), Штакун Оксана (МСМК, восьмиразова Чемпіонка України та дворазова Чемпіонка Європи), Руденко Вікторія (ЗМС, срібна призерка ЧС, дворазова ЧЄ, дворазова бронзова призерка ЧС, 8-миразова чемпіонка України), Козлан Олександра (ЗМС, бронзова призерка ЧС, срібна призерка ЧЄ, Срібна призерка ЧС, бронзова призерка ЧЄ), Гасанова Саїда (МСМК, призерка ЧС та ЧЄ, багаторазова переможниця ЧУ та КУ), Комар Ірина (МСУ, багаторазова ЧУ, срібна та бронзова призерка ЧЄ, переможниця міжнародних турнірів), Зав'ялова Яна (МСМК, 6-тиразова чемпіонка України, дворазова бронзова медалістка ЧЄ), Коб Тетяна (ЗМС, 12-тиазова ЧУ, Чемпіонка Європи 2009, срібна призерка ЧЄ 2017, учасниця Олімпійських ігор 2016), Крупеня Іванна (МСМК, 7-миразова Чемпіонка України), Циплакова Юлія (МСМК, переможниця Кубку світу 2015, срібна призерка ЧЄ 2009), Шевченко Інна (МСМК, срібна призерка ЧЄ, дворазова бронзова призерка ЧЄ, 5-тиразова ЧУ), Бова Марія (ЗМС, Чемпіонка світу 2012, срібна призерка ЧС 2018, бронзова призерка ЧЄ, багаторазова чемпіонка України та переможниця Міжнародних турнірів класу «А»), Черноколенко Анастасія (МСМК, призерка ЧС 2014, призерка ЧЄ 2018, Чемпіонка України), Петрович Тетяна (МСУ, призерка ЧЄ, дворазова срібна призерка ЧУ), Демьяненко Юлія (МСУ, призерка ЧЄ, дворазова срібна призерка ЧУ), Старкова Діана (КМС, бронзова призерка ЧЄ до 22 та бронзова призерка ЧУ), Мелешко Наталія (КМС, бронзова призерка ЧЄ, 5 місце ЧС, чемпіонка України серед молоді, срібна призерка ЧУ), Боруца Марія (Майстер спорту України, срібна призерка ЧЄ 2018, Чемпіонка України) та Охота Ганна (Майстер спорту України, срібна призерка ЧС, бронзова призерка ЧЄ, Чемпіонка України).

В рамках форуму була підбита і офіційна статистика виступів жіночих збірних команд України на провідних змаганнях за усі роки незалежності.

Цікаво відзначити, що найбільш успішним виступом жіночих збірних команд України на Чемпіонатах Європи стала Континентальна першість 2009 року, яку приймало місто Миколаїв. Саме за результатами цих змагань українки здобули дев’ять нагород.

Щодо чемпіонатів світу, то абсолютний тріумф жіноча збірна України здобула в рамках світової першості 2002 року, яку приймала Туреччина. Тоді дівчата поклали до скарбнички нашої команди п’ять медалей та посіли друге загальнокомандне місце.  В активі збірної України: дві золоті, одна срібна та дві бронзові медалі.

Підсумував статистичні дані по виступам жіночих збірних команд України головний тренер нашої команди Сергій Гордієнко.

«Дуже приємно, що на сьогоднішній день ми маємо можливість проводити такі важливі та цікаві форуми. Переконай в тому, що спілкування між минулим та діючим поколінням головної жіночої команди піде виключно на користь усім нам. Адже той досвід, який здобули наші дорослі дівчата виступаючи на перших в історії Європейських та світових стартах - безцінний,зазначив Сергій Гордієнко.Наша головна мета на сьогоднішній день - перші в історії України медалі на Олімпійських іграх. Я, як головний тренер жіночої команди, можу запевнити, що разом з тренерським колективом ми зробимо усе для реалізації даного завдання. Переконаний в тому, що наші дорослі дівчата знайдуть потрібні слова, перепадуть свої вміння та досвід нашим діючим спортсменкам і ми сумісними зусиллями виведемо український бокс на новий якісний рівень. Велика подяка Міністерству молоді та спорту України та Федерації боксу України від дівчат та тренерського складу за допомогу в організації на високому рівні усього тренувального процесу та забезпечення нашої команди усім необхідним. Це дійсно важливо».

В свою чергу Виконавчий директор Федерації боксу України Донатас Піскун зазначив, що на сьогоднішній день у Федерації боксу України розроблена стратегія розвитку українського жіночого боксу, яка була розроблена відповідно до стандартів політики гендерної рівності Міжнародного Олімпійського комітету та Міжнародної боксерської Асоціації (AIBA).

Окрім того в своїй промові Донатас Піскун повідомив, що на сьогоднішній день керівництво Федерації боксу України в особі Володимира Продивуса, Дмитра Шенцева, Анатолія Матіоса розглядає можливість проведення в Україні світового Олімпійського кваліфікаційного боксерського турніру у 2020 році.

«Вдячний усім нашим дівчатам, які підтримали нашу ініціативу та знайшли можливість взяти участь у першому Всеукраїнському форумі «Жінки в боксі». Наш захід ми намагалися зробити максимально цікавим та насиченим різноманітними подіями виключно для Вас. Мені приємно відзначити, що Ви підтримали перший Всеукраїнський форум і я переконаний, що наступні форуми ми будемо проводити ще більш масштабними, – сказав Донатас Піскун. – Головна ціль проведення форуму - це об’єднання зусиль наших досвідчених дівчат та діючих спортсменок збірної. Попереду у нас дуже непростий графік. Керівництво федерації ставить завдання-максимум по здобутті ліцензій на Олімпійські ігри та здобуття перших олімпійських медалей нашими жінками на Іграх в Токіо. Тому, ми маємо робити все від нас залежне, задля досягти цієї мети. Я переконаний, що сконсолідувавши наші зусилля це обов’язково стане можливим. Важливо відзначити й те, що Володимир Продивус підтримав ініціативу головного тренера жіночої збірної України Сергія Гордієнка по розширенню тренерського складу команди. Я переконаний, що результат даних нововведень ми вже побачимо на Європейських іграх в Мінську».

До Вашої уваги пропонується переглянути фотозвіт з форуму, а в наступним новинах на нашому сайті Ви зможете переглянути цікаві відео виступів наших запрошених гостей форуму: надихаючої промови від бренд-амбасадору «PUMA» Тетяни Воротіліної, виступу CEO компанії «LIVE LOVE» - Андрія Березовського на тему «Що робити після завершення спортивної кар’єри», а також виступу Ольги Роєнко «Royenko Agency» на тему «Важливість персонального бренду у професійній діяльності».

 Для перегляду фотозвіту з форуму - ПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ