Хижняк і Циплакова серед кандидатів до комісії атлетів AIBA


AIBA на своєму офіційному інтернет-ресурсі оголосила поточний список кандидатів у комісію атлетів AIBA. Надалі буде переглянуто всі підтверджуючі документи для кожного кандидата від Африканської, Американської та Азійської конфедерацій. Комісія атлетів AIBA буде складатися з 10 боксерів – чоловіка і жінки – від кожної з п'яти конфедерацій. Виборчий комітет AIBA обере членів комісії атлетів на Чемпіонатах світу серед чоловіків і жінок, запланованих на цей рік.

Олександр Хижняк та Юлія Циплакова – в одному списку з Олімпійськими чемпіонами, переможцями чемпіонатів світу та своїх континентів, легендами всіх конфедерацій, у тому числі – легендарним кубинцем Хуліо Сезаром ЛаКрусом.

Список кандидатів у комісію атлетів AIBA:

 

Боксер

Конфедерація

Представництво

1

Хуліо ЛаКрус

AMBC (Америка)

Чоловічий бокс

2

Олександр Хижняк

EUBC (Європа)

Чоловічий бокс

3

Юлія Циплакова

EUBC (Європа)

Жіночий бокс

4

Ірма Теста

EUBC (Європа)

Жіночий бокс

5

Клементе Руссо

EUBC (Європа)

Чоловічий бокс

6

Аннемарі Штарк

EUBC (Європа)

Жіночий бокс

7

Лайшрам Саріта Деві

ASBC (Азія)

Жіночий бокс

8

Ендрю Комета

OCBC (Океанія)

Чоловічий бокс

9

Кейтлін Паркер

OCBC (Океанія)

Жіночий бокс

«Це дуже гідне представництво для України й безцінний досвід для наших видатних спортсменів Олександра Хижняка та Юлії Циплакової, – вважає Президент ФБУ Володимир Продивус, віце-президент EUBC, член Виконкому AIBA та голова комісії з проведення позачергового конгресу AIBA – За осанні роки Федерація боксу України впевнено закріпилася в провідних міжнародних боксерських структурах. Ми представлені в Міжнародній боксерській Асоціації, Європейській конфедерації боксу, розширюємо кількість кваліфікованих суддів міжнародної категорії та технічних представників (AIBA ITO).  Комісія атлетів є черговим викликом для нас і я переконаний, що в разі обрання Олександр та Юлія разом з всесвітньо відомими спортсменами дадуть потужний поштовх в розвитку нашого улюбленого виду спорту».

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ