27 листопада 2021

Троє українців завоювали нагороди міжнародного турніру серед молоді та юніорів в Іспанії

Українські боксери завоювали медалі міжнародного турніру серед молоді та юніорів, що проходив у місті Кревільєнт, Іспанія. Нагадаємо, що участь у змаганнях взяли троє українців, і всі вони повертаються додому з нагородами!

У ваговій категорії до 63 кг серед юніорів Олег Сапіжак переміг у фіналі суперника з Бельгії роздільним рішенням суддів та завоював «золото», і таким чином, на честь боксера з Івано-Франківська пролунав Гімн України.

Ще двоє українців стали призерами змагань. Олександр Мансуров здобув срібну медаль у категорії до 52 кг серед юніорів, а Роман Ткачовський став бронзовим медалістом у категорії до 50 кг серед юніорів.

За наведеними нижче посиланнями до вашої уваги повні результати учорашніх фінальних боїв, а також реєстр чемпіонів та призерів змагань.