Новини

Чемпіонат Європи до 22 років: онлайн-трансляція фінальних боїв
Фінальні бої Чемпіонату Європи до 22 років: розклад змагань за участю українців
Халід Мусаєв: "Хотілося б, щоб наступний Чемпіонат Європи серед боксерів до 22 років відбувся в Одесі"
Чемпіонат Європи до 22 років: цікава статистика напередодні фіналів
Шість українських боксерів стали фіналістами Чемпіонату Європи до 22 років!
Чемпіонат Європи до 22 років: розклад півфінальних боїв за участю українців
11 українців стали півфіналістами Чемпіонату Європи до 22 років!
Чемпіонат Європи до 22 років: підсумки четвертого дня змагань та склад чвертьфінальних пар на 21 червня
Чемпіонат Європи до 22 років: підсумки третього дня змагань та склад пар на 20 червня
Чемпіонат Європи до 22 років: підсумки другого дня змагань та анонс поєдинків суботи
У місті Умань проходить III Гімназіада України з боксу: онлайн-трансляція змагань
Юлія Семко стала першою українкою, яка отримала суддівський диплом три зірки AIBA
Чемпіонат Європи до 22 років: результати першого дня змагань та склад пар на 18 червня
Чемпіонат Європи до 22 років: склад пар першого дня змагань та турнірні графіки
В Італії розпочинається Чемпіонат Європи серед спортсменів до 22 років: склад збірної України
Президент ФБУ Володимир Продивус привітав Анну Лисенко та її тренера із завоюванням ліцензії на Олімпійські ігри-2020
Андрій Андріїв: «Мрію побудувати у Дніпрі спорткомплекс для боксерів»
Відкриття «Олімпійського дому» у Дніпрі за участю Президента України: важлива подія у спортивному житті міста-мільйонника
Супербої Малиновського, Сіренка та інших: анонс великого шоу від B1 Boxing у Києві
Лідер збірної України Олександр Хижняк виграв Європейський ліцензійний турнір у Парижі
«Золота» спроба Олександра Хижняка: анонс фіналу Європейської олімпійської кваліфікації
Українські боксери завоювали на Європейській кваліфікації чотири ліцензії на Олімпійські ігри-2020
Запрошуємо ЗМІ на відкрите тренування збірних України до 22 років напередодні Євро-2021