Новини

У неділю боксери Національної збірної України змагатимуться за чергові ліцензії на Олімпаду у Токіо
Анна Лисенко виборола третю ліцензію для України на Олімпійські ігри, перемігши у чвертьфіналі росіянку
Четверо українців змагатимуться за путівки у Токіо-2020 у суботу: вирішальні бої для Національної жіночої збірної!
Олександр Хижняк та Анастасія Черноколенко з перемог розпочали Європейську олімпійську кваліфікацію
Хижняк та ще три українці: за кого будемо вболівати у перший день Європейського ліцензійного турніру
Ярослав Харциз завоював другу ліцензію для збірної України на Олімпійські ігри-2020!
Європейський ліцензійний турнір: сітка змагань та склад пар на 4 червня
Європейський ліцензійний турнір: цікаві факти та трансляція боїв за путівки у Токіо
Україна прийматиме великий тренувальний збір за участю іноземних збірних - учасниць Олімпійських ігор-2020
Заслужений тренер України Володимир Дворцов очолив Академію боксу “Батумі” в Грузії
Національна збірна України вирушила до Парижа на Європейський ліцензійний турнір
З 10-го по 17 червня Львів прийматиме тренерські курси AIBA
Українська суддя AIBA Юлія Семко зустрілася з президентом Міжнародної боксерської асоціації Умаром Кремльовим
Громадський діяч, президент Федерації боксу м. Миколаєва Артем Ільюк увійшов до складу Комітету AIBA
Уславлений український боксер Тарас Шелестюк став членом Комітету чемпіонів і ветеранів AIBA
В Олімпійському центрі «Конча-Заспа» відбулося Відкрите тренування збірної України напередодні ліцензійного турніру (фото)
Відбулося чергове засідання Ради директорів AIBA: головні підсумки
У Чернівцях відбудеться 6-й міжнародний турнір з боксу «Кубок Едуарда та Олександра Погодіних»
Збірна Одеської області посіла перше місце на Чемпіонаті України серед юнаків у Білгороді-Дністровському
Запрошуємо журналістів на відкрите тренування Національної збірної України з боксу!
Чемпіонат України серед юнаків-2021: результати півфіналів за 24 травня та склад фінальних пар
Чемпіонат України серед юнаків-2021: результати півфіналів за 23 травня та склад пар на сьогодні
Визначилися усі півфіналісти Чемпіонату України серед юнаків у Білгород-Дністровському
Чемпіона світу з боксу Юрія Захарєєва нагородили премією від ФБУ та новою квартирою в Одесі