22 травня 2022

Леонід Лоївський: «Хоч ми з командою зараз далеко від дому, але думки наші з рідною Україною. Як і раніше, кожну перемогу ми присвячуємо ЗСУ…»


Ще не встигли вщухнути емоції від чемпіонату світу серед жінок, що нещодавно пройшов у Туреччині, як на прихильників боксу чекає чергова яскрава подія. Цього разу вся увага любителів боксу буде прикута до Єревану, де відбудеться чемпіонат Європи серед чоловіків.

Прес-служба Федерації боксу України поспілкувалася з головним тренером збірної України Леонідом Лоївським та дізналася, як команда готувалася до чемпіонату Європи, та в якому настрої  підходять до турніру наші боксери.  

Леоніде Миколайовичу, вже за лічені дні збірна України розпочне свої виступи на чемпіонаті Європи. Розкажіть, як і де проходила підготовка до змагань?

— У першу чергу, хочу подякувати президенту Федерації боксу України Володимиру Продивусу, міністру молоді та спорту України Вадиму Гутцайту та президенту НОК Сергію Бубці за те, що вони всі разом подбали про чудові умови підготовки до чемпіонату Європи. Ми розпочали готуватися до континентальної першості після турніру «Странджа». Спершу ми з командою проводили збори в Німеччині, після чого брали участь в міжнародному турнірі в Румунії. Опісля ми провели 24 дні в горах Чорногорії, у місті Жабляк, де тренувалися та займалися на висоті в 1500 метрів над рівнем моря. А зараз ми перебуваємо у Вірменії, де завершуємо останні приготування перед чемпіонатом Європи. Ми займаємось у прекрасних умовах на чудовій базі, разом з нами тренуються місцеві боксери, шведи, німці та команда Ізраїлю. Зазначу, що двоє боксерів збірної готувались до чемпіонату Європи на олімпійській базі в Конча-Заспі Мова про Івана Папакаіна та Віктора Петрова. Тож, користуючись нагодою, висловлюю подяку директорові бази Андрію Крилюку, який створив нашим хлопцям чудові умови для тренувань. Завдячую кожному, хто працює на збірну з України. Це великий шмат роботи…  Дякую усім.

На попередніх великих стартах українська збірна започаткувала традицію присвячувати перемоги хлопців ЗСУ…

— Ми будемо продовжувати цю традицію в Єревані. Хоч ми з командою зараз далеко від дому, але всі наші думки з рідною Україною. Як і раніше, кожну перемогу на змаганнях ми присвячуємо українським захисникам, ЗСУ та всім добровольцям, які нині боронять країну від російських загарбників. Більше того, збірній України виступають двоє боксерів, що несуть службу в ЗСУ – Андрій Тишковець та Віктор Петров.

У якому настрої збірна України підходить до чемпіонату Європи?

— Всі хлопці налаштовані рішуче. Ми докладемо максимум зусиль, щоб гідно представити Україну! На сьогоднішній день усі хлопці перебувають у відмінній формі. Вони готові боротися за найвищу сходинку п`єдесталу.

 

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ