У Львові стартує чемпіонат України з боксу серед молоді


2 грудня, у Львові, в пресцентрі "Гал-інфо”, відбулася пресконференція з нагоди проведення у місті Лева молодіжного чемпіонату України з боксу серед спортсменів 2002-2003 р.н. Він пройде на велотреку СКА (м.Львів вул. Клепарівська, 39-А) і стартує уже завтра, 3 грудня. Відкриття змагань відбудеться 3 грудня о 16.00 год. Фінали пройдуть 8 грудня.

Президент Львівської обласної федерації боксу Богдан Бурда зазначив, що обласна федерація не вперше проводить чемпіонати України, тож уже є великий досвід.

– До нас вже прибуло 260 учасників з усієї України, – повідомив пан Богдан. – Думаю, буде трошки більше – до 300. Встановлено два ринги, на яких боксуватимуть учасники.

Старший тренер молодіжної збірної України з боксу Олег Малованюк розповів, що у Львові відбувається перехідний чемпіонат України, а основний відбудеться в лютому наступного року. Саме він буде головним під час визначення кандидатів на поїздку на чемпіонати Європи і світу 2020 року.

 

Начальник управління фізичної культури і спорту Львівської ОДА Роман Хім’як висловив упевненість, що, враховуючи мотиваційний настрій капітана команди, можна розраховувати на досить хороший результат боксерів Львівщини.

 

 

За матеріалами: Відділення НОК України у Львівській областіПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ