З Днем народження, президенте!


Сьогодні, 8 грудня, День народження святкує людина з ім’ям якої ми асоціюємо успіхи українського боксу, президент Федерації боксу України, віце-президент Європейської конфедерації боксу, член Виконавчого комітету AIBA – Продивус Володимир Степанович.

Шановний Володимире Степановичу, прийміть найщиріші вітання від колективу Федерації боксу України до яких, ми переконані, приєднається вся українська та світова боксерська спільнота. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя та завжди залишатись переможцем, яким, беззаперечно, Ви є.

За 10 років президенства Вам вдалося зробити майже неможливе. Ви не лише вивели український бокс на передові позиції в світі, Ви продовжуєте підтримувати цей високий статус вже протягом багатьох років.

Саме Вам вдалося згуртувати довкола себе колектив однодумців, який щоденно йде пліч-о-пліч з Вами та працює на благо та розвиток нашого улюбленого виду спорту. Відповідають вдячністю і наші боксери. Результати яких на міжнародній арені – яскраве тому свідчення. Ми переконані також й в тому, що головні наші головні перемоги ще попереду!

З Днем народження, президенте!ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ