Странжа-2020: П'ятнадцять українців проведуть поєдинки за нагороди


Сьогодні, 23 січня, у Болгарії пройдуть чвертьфінальні поєдинки Міжнародного боксерського турніру класу «А» «Странджа-2020», за результатами яких визначаться володарі нагород цьогорічного розіграшу змагань.

Україну в 1/4 стадії буде представлена п’ятнадцятьма боксерами.   

Цікаво відзначити, що вже на чвертьфінальній стадії змагань нас очікує надзвичайно інтригуючий поєдинок, в якому наш боксер може взяти реванш за фінал минулорічних Європейських ігор. Нагадаємо, що саме фінальний поєдинок українця Миколи Буценка та ірландця Курта Волкера закінчився доволі неоднозначною перемогою останнього.

Отож, сьогодні свої поєдинки проведуть:

Денна програма – 2 пара – Ринг «Б» – вагова категорія 51 кг

Тетяна Коб (Україна) – Габріела Дімітрова (Болгарія)

Денна програма – 3 пара – Ринг «Б» – вагова категорія 57 кг

Юлія Циплакова (Україна) – Сандра Крук (Польща)

Денна програма – 6 пара – Ринг «А» – вагова категорія 60 кг

Анна Охрей (Україна) – Келлі Харінгтон (Ірландія)

Денна програма – 7 пара – Ринг «А» – вагова категорія 69 кг

Марія Бова (Україна) – Емілі Сонвіко (Франція)

Денна програма – 10 пара – Ринг «А» – вагова категорія 75 кг

Анастасія Чорноколенко (Україна) – Сара Шеуріх (Німеччина)

Денна програма – 13 пара – Ринг «Б» – вагова категорія 57 кг

Микола Буценко (Україна) – Курт Волкер (Ірландія)

Вечірня програма – 2 пара – Ринг «А» – вагова категорія 63 кг

Ярослав Харциз (Україна) – Петр Новак (Чехія)

Вечірня програма – 4 пара – Ринг «Б» – вагова категорія 69 кг

Євген Барабанов (Україна) – Дмитро Галагот (Молдова)

Вечірня програма – 6 пара – Ринг «Б» – вагова категорія 75 кг

Олександр Хижняк (Україна) – Морено Фендеро (Франція)

Вечірня програма – 7 пара – Ринг «А» – вагова категорія 81 кг

Максим Коц (Україна) – Благой Найденов (Болгарія)

Вечірня програма – 7 пара – Ринг «Б» – вагова категорія 81 кг

Степан Грекул (Україна) – Гонзалез Роббі (США)

Вечірня програма – 9 пара – Ринг «Б» – вагова категорія 91 кг

Роберт Мартон (Україна) – Пауль Омба (Франція)

Вечірня програма – 10 пара – Ринг «А» – вагова категорія 91 кг

Сергій Горсков (Україна) – Ніколоз Бегадзе (Грузія)

Вечірня програма – 11 пара – Ринг «А» – вагова категорія +91 кг

Цотне Рогава (Україна) – Даніел Бурчю (Румунія)

Вечірня програма – 11 пара – Ринг «Б» – вагова категорія +91 кг

Дмитро Ловчинський (Україна) – Мурад Алієв (Франція)

Окрім того Вашій увазі пропонується ознайомитись з детальним складом пар на 23 січня. Для завантаження перейдіть за нижченаведеним посиланням.

 

 



ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ