Леонід Лоївський: «11-го березня вирушаємо до Лондона»


У повному складі та бойовому настрої чоловіча збірна України підійшла до вирішального етапу підготовки. Еліта займається в хорошому режимі, ефективно використовуючи час, який залишився до відльоту в Лондон – на ліцензійний турнір Олімпіади. Про підготовку розповідає головний тренер чоловічої національної збірної України з боксу Леонід Лоївський.

– Наше основне завдання на цих зборах – це спеціальна підготовка до Європейського ліцензійного турніру. Радує, що на заключний збір зібралися всі спортсмени – присутні 35 боксерів. Чудова атмосфера, відмінний мікроклімат в команді. Йде робочий процес, результатами якого я повністю задоволений. На заключний збір завітали до нас і кілька боксерів з Естонії, а це додаткова бойова практика. Основне, що всі в чудовому, бойовому настрої, займаємося у відмінних умовах, команда забезпечена усім необхідним, за що хочеться висловити подяку керівництву ФБУ на чолі з Володимиром Продивусом та керівництву навчально-спортивного центру «Конча-Заспа» на чолі з Андрієм Крилюком.

– Як пройшли перші дні заключного збору перед Європейським ліцензійним турніром?

– Днем заїзду у нас була неділя, а вчора, в понеділок, ми вже стояли в парах. Як завжди, планово підходимо до тренувань: ті, хто готується на Лондон, тренуються по два рази на день, інші хлопці – по три рази. Уже за перші дні зборів багато встигли.

– То у перших номерів дещо легший графік?

– Ні, навантаження розподілені таким чином, що кожен отримає стільки, скільки йому треба. Просто одні проходять більше навантаження залізом, а інші – в бойовій обстановці, спаринги, вільні бої з другими, третіми номерами та гостями з Естонії. З першими номерами, в основному, працюємо над спеціальною техніко-тактичною підготовкою.

– Якого числа наша команда відлітає до Лондону?

11-го числа ми ще стоїмо в обід в парах, а вже в 19:20 відлітаємо на Лондон.

– Які ключові дати для наших боксерів уже на ліцензійному турнірі?

– 13 березня ввечері жеребкування, 14-го – починаються бої.

– Кого б не хотіли бачити суперниками у перших поєдинках?

Якщо ми прагнемо боротися за ліцензії, а ми це будемо робити, нам не має різниці з ким бокувати. У нас дуже потужна команда, молода, амбітна. Хлопці прагнуть перемог і я бачу їх реальне бажання бути кращими. Ми вже двічі підтвердили статус найсильнішої команди Європи, тому, нехай бояться нас. Ми в свою чергу готові до будь-яких суперників. Хлопці віддадуть все для перемоги.

– Яка кількість ліцензій буде оптимальна для нашої команди за результатами Європейського турніру в Лондоні?

Ринг покаже. Ми налаштовані боротися в усіх без виключення вагових категоріях.

– Що можете сказати українським вболівальникам?

Вболівайте та підтримуйте нас. Команда відчуває підтримку.

 

Фото - Антоніна ВишневськаПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ