Вадим Гутцайт призначений Міністром молоді та спорту України


 

4 березня Верховна Рада проголосувала за новий склад Кабінету міністрів України.

Варто відзначитим, що Міністерство культури, молоді та спорту України знову розділили на окремі відомства, як це було до серпня 2019 року.

Відтепер новим Міністром молоді та спорту України став Вадим Маркович Гутцайт. Його призначення відбулося під час пакетного голосування за новий Кабмін.

Підтримав дане призначення й президент Федерації боксу України Володимир Степанович Продивус, який зазначив: 

"Знаю Вадима Марковича вже багато років і можу запевнити, що це саме та людина, яка здатна дати той необхідний імпульс для запровадження необхідних і дійсно важливих реформ направлених на розвиток спорту в нашій державі. Він чудовий управлінець. Своїми успіхами як спорсмена, так і функціонера, заслужив довіру міжнародної спортивної спільноти. Людина, яка зсередини знає проблеми спорту і ті напрямки, які необхідно активно розвитвати та на що необхідно звертати першочергову увагу. Одним словом це дійсно вдалий вибір для українського спорту. Федерація боксу України всіляко підтримуватиме ініціативи нового очільника Міністерства та сприятиме їх реалізації. В добрий путь, Вадим Маркович" - підкреслив президент ФБУ.  

Вадим Маркович Гутцайт - Олімпійський чемпіон 1992 року. Учасник трьох Олімпійських ігор (1992, 1996, 2000). Після завершення спортивної кар'єри перейшов на тренерську роботу. У 2002-2010 роках був головним тренером збірної України з фехтування. У 2008 році українська команда шаблісток під його керівництвом завоювала золото на Олімпійських іграх в Пекіні.

Нагадаємо, що у 2018 році Гутцайт був призначений начальником Департаменту молоді та спорту Київської міської Адміністрації.

 

Фото - НОК України

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ