Анастасія Черноколенко: «В Лондоні прагну показати свій максимум»


Серед перших номерів національної збірної з боксу серед жінок – провідні боксерки нашої країни, дівчата з досить солідним списком досягнень, серед яких бракує хіба що олімпійських нагород. Саме тому, готуючи цикл бесід з нашими представницями, ми говоримо про важливість підготовки, настрій перед ліцензійними лондонськими змаганнями та враження від конкуренції в їхніх вагових категоріях.

Одна з тих, хто в своїй ваговій категорії буде в центрі уваги, це якраз Анастасія Чорноколенко. Бронзова призерка чемпіонату Європи 2018 року, багаторазова чемпіонка та завойовниця кубка нашої держави, вона буде представляти Україну на ліцензійному турнірі в категорії 75 кг.

– У якому настрої почали передліцензійний збір?

Передліцензійний збір почали у гарному настрої. Цьогоріч я стала призером турніру «Странджа» у Болгарії. Тепер ми готуємось ще до більш важливого турніру у Лондоні. Свята святами, готуватись треба, тому сильно не відпочивали, тому що розуміємо важливість цих «стартів».

– Які очікування від спарингів з литовками? Перетиналися раніше з цими боксерками?

Зі спортсменками з Литви ми тренуємось не вперше, вони до нас вже приїжджали на навчально-тренувальний збір раніше. У спарингах із ними ми очікуємо отримати в першу чергу необхідно міжнародну бойову практику.

– Чого чекаєте від змагань в Лондоні в своїй ваговій категорії? Наскільки велика очікується конкуренція та напруга?

На ліцензійному турнірі в Лондоні планую, насамперед, узяти ліцензію на Олімпійські ігри. Конкуренція очікується висока, але це передбачувано, адже ми їдемо на передолімпійський відбір.

– Як оціните останні зміни в олімпійському ліцензуванні, адже у жіночого боксу тепер більше квот?

Зміни в олімпійському ліцензуванню сприймаю позитивно, бо у світі розвивається гендерна рівність, а жіночий бокс на міжнародному рівні в останні роки дуже стрімко розвивається.

– Головний тренер збірної Гордієнко відзначає, що до 11-го числа буде багато тактики та фізики. Відчувається, що тут уже закладається максимальна ступінь готовності?

Зараз дуже відповідальний момент у підготовці перед Лондоном, адже треба підвести всі свої фізичні та психологічні якості у належний стан та показати на турнірі максимально високий результат.

– До вас, як до бронзового призера Чемпіонату Європи, підвищена увага і від суперниць, і від вітчизняних фанів. Що побажаєте нашим вболівальникам? Наскільки відчувається зараз інтерес до жіночого боксу в Україні?

Вболівальникам українського боксу хочу побажати вірити в нашу збірну команду, адже українська збірна одна – із сильних та перспективних команд.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ