Сергій Горсков: «Для мене нема авторитетів, у всіх можна і треба вигравати!»


Якщо оцінювати те, що доводилося бачити в його виконанні за минулий рік, то Сергій Горсков – один із тих, на кого безперечно треба звертати особливу увагу. Виступаючи в ваговій категорії 91 кг, він виграв кілька медалей найвищої цінності на міжнародних і всеукраїнських турнірах, а також добився перемог у протистояннях із титулованими суперниками. Зараз у складі збірної України він готується до лондонського олімпійського турніру. Всі думки – про це!

– Почнемо здалеку. Якщо попросити згадати рік минулий, що в першу чергу згадується?

– Якщо брати всеукраїнські турніри, то, звичайно ж, це чемпіонат України, на якому здобув золото. На міжнародній арені провів багато турнірів, за 2019 рік згадується золото в Угорщині – хороший турнір був, так само в Мінську традиційно гарна практика й цікаві суперники.

До речі, на цих турнірах я боксував із призерами Європейських ігор і перемагав, так само вже в 2020 році провів хороші поєдинки в Болгарії на «Странджі», де зайняв 3 місце.

– Розкажіть, будь ласка, про вирішальний етап зборів. Уже щось вимальовується з прицілом на Лондон?

– Підготовка йде добре, вже фінішна пряма – підходимо до своїх кращих кондицій! У лютому пройшли хороший тритижневий ОФП збір, який приніс свої плоди.

– Уже думками в Лондоні? Думаєте про особистостей у вашій ваговій категорії?

– Настрій бойовий, їду добувати ліцензію! Стосовно суперників, практично з усіма боксував вже, і можу сказати, що для мене авторитетів немає, у всіх можна і потрібно вигравати.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ