Юлія Циплакова: «Обстановка в збірній хороша. Настрій – бойовий!»


Бувають люди – «душа команди». Це – про Юлію. Циплакова – не лише багаторазова чемпіонка України з боксу (більше десяти титулів!), а й капітан збірної, одна з лідерів і провідних, перевірених у бою бійців. Ясна річ, напередодні ліцензійного турніру зосереджена та сконцентрована на своїй меті.

– Не будемо забирати багато часу запитаннями, адже на вирішальних зборах – кожна хвилина на вагу золота. Тож розкажіть, будь ласка, як пройшла підготовка? Над чим працювали? Як йдуть тренування?

– Тренувалися в Кончі-Заспі два рази в день. Готуємося на повну силу. Обстановка хороша. Настрій бойовий.

– Сезон 2019/20 для вас – яким він складається? Які були головні турніри були на всеукраїнському та міжнародному рівні? Які медалі згадуються?

– 2019 рік вийшов дуже насиченим. Спочатку був чемпіонат України – тут перше місце. Після нього я виграла Турнір у Сербії, також стала призером в Казахстані. 2020 рік – це вже Кубок України (також перше місце), престижний міжнародний в Болгарії турнір «Странджа» (перше місце).

– Але все це – немов підготовка до головної події в олімпійський рік. Що скажете щодо ліцензійного турніру? Хто найнебезпечніші суперники у вашій ваговій категорії, якщо судити по тих боїв, які раніше були?

– На даний момент жіночий бокс дуже виріс і тому слабких суперників не буде. Ми це прекрасно розуміємо, тому виконуємо план підготовки, запропонований тренерами.

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ