Збірна на карантині: як наші провідні боксери проводять вимушену паузу


16 березня 2020 року звичний плин ліцензійного турніру з боксу зазнав втручання – через пандемію коронавірусу COVID-19 оргкомітет прийняв рішення призупинити лондонську кваліфікацію, збірні роз’їхалися по домівках. Наша національна команда оперативно була евакуйована на батьківщину, президент ФБУ Володимир Продивус зафрахтував чартер, щоб збірники могли без затримок і пересадок повернутися додому.

З того часу майже пройшло два тижні, підходить до завершення період обсервації, якого наша збірна дотримувалася за всіма правилами. В зв’язку з цим ми вирішили розпитати збірників, як вони проводять самоізоляцію, щоб підтримати форму й не порушити карантинні правила.

Перше, що ми із задоволенням почули від наших – всі в бойовому настрої та в хорошому здоров’ї. Друге – збірники дотримуються наших державних норм карантину, як особи, що повернулися з-за кордону, витримують вимогу самоізоляції.

Юлія Циплакова (57 кг):

– Тренуюся на вулиці, тримаю себе у фізичній формі. Так як зал закритий, тренуюся індивідуально. Крос, скакалка, бій з тінню – працюємо по повній.

Анна Лисенко (69 кг):

– Дотримуюся всіх рекомендацій на період карантину. Перебуваю за містом, поруч ліс, багато бігаю і підтримую форму.

Анастасія Черноколенко (75 кг):

– Карантину дотримуємось у повному обсязі. Тренування обов’язкове, адже карантин закінчиться і ми маємо далі боротися за ліцензії у Токіо. Для того, щоб підтримувати себе у формі, тренування проходить, як і було заплановано особистим тренером, але вдома. До підготовки включаємо тренування, які спрямовані на спеціальну фізичну підготовку, загальну фізичну підготовку, техніко-тактичну підготовку та аутотренінг.

Микола Буценко (57 кг):

– Після прильоту з Лондона нашими тренерами і державою нам було оголошено про карантин, якого ми повинні дотримуватися! Вся команда сидить вдома, з людьми не контактує, всі максимально дотримуються правил карантину. У нас є група в месенджері, в якій ми постійно спілкуємося між собою, цікавимося здоров'ям кожного і проходженням карантину. Ми всі проводимо тренування в домашніх умовах для підтримки форми.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ