Володимир Продивус: «Робота AIBA повинна бути ефективною та базуватися на професіоналізмі і прозорості»


Днями відбулась відео конференція членів Виконавчого комітету Міжнародної боксерської Асоціації (AIBA). Нашу державу на онлайн-заході представляли президент Федерації боксу України, віце-президент Європейської Конфедерації боксу (EUBC), Член Виконкому AIBA – Володимир Продивус та новообраний член Виконавчого комітету, найкращий боксер світу 2017 року, голова комісії Атлетів AIBA – Олександр Хижняк.

В рамках засідання обговорювався питання, серед яких: відновлення міжнародних боксерських стартів, взаємодія AIBA та МОК, а також строки перенесення світового Конгресу AIBA, який мав відбутися в березні в Угорщині.

Результати онлайн засідання членів Виконавчого комітету прокоментував президент ФБУ Володимир Продивус.

«Я, як член Виконавчого Комітету AIBA і віце-президент Європейської Конфедерації боксу, підтримую всі дієві пропозиції і кроки, які ми здійснюємо в напрямку врегулювання ситуації з Міжнародним Олімпійським Комітетом,зазначив президент ФБУ Володимир Продивус.AIBA регулярно проводить наради, консультації, відео конференції за участю членів Виконкому та керівництва Міжнародної боксерської Асоціації. Ми маємо робити все від нас можливе, щоб результати кожної з них наближали нас до вирішення поставлених завдань і викликів. Адже саме на наших плечах лежить відповідальність за майбутнє світового боксу. Нам вкрай необхідно структурувати роботу так, що б здійснити ряд важливих реформ і змін в структурі AIBA, на які вказує МОК та які допоможуть вивести наш вид спорту на новий якісний рівень. Ми повинні у своїй роботі керуватися виключно принципами професіоналізму, відкритості та ефективності».ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ