15 травня 2020

Володимир Продивус: «Вибори президента AIBA відбудуться в грудні 2020 року»


Виконавчий комітет Міжнародної боксерської Асоціації призначив проведення чергового конгресу AIBA на 12-13 грудня 2020 року. Про це, за підсумками голосування членів Виконкому AIBA,  повідомив президент Федерації боксу України, віце-президент Європейської Конфедерації боксу Володимир Продивус.

«Протягом останніх місяців ми проводимо ряд важливих та необхідних заходів заради того, щоб перезапустити роботу Міжнародної боксерської Асоціації. Я переконаний, що робота AIBA повинна базуватися виключно на професіоналізмі, прозорості та відкритості, - зазначив член Виконавчого комітету AIBA, президент Федерації боксу України Володимир Продивус. – Зміни до статуту та вибори президента стануть наступним та одним з головних кроків для реалізації реформ. Я переконаний, що саме завдяки реформуванню та структуруванню роботи Міжнародної боксерської Асоціації нам вдасться повернути довіру Міжнародного Олімпійського комітету. Окрім того це й дасть суттєвий поштовх для розвитку світового боксу загалом».

Офіційний сайт Міжнародної боксерської Асоціації (AIBA) повідомляє, що в рамках Конгресу будуть заслухані доповіді усіх голів комісій AIBA, затверджена нова модель розвитку боксу, а також відбудеться голосування за два найбільш важливі питання, а саме:

- Прийняття нового Статуту AIBA;

- Обрання президента Міжнародної боксерської Асоціації.

Нагадаємо, що надзвичайний конгрес, який раніше був призначений на 20 червня 2020 року, був скасований через пандемію коронавірусу COVID-19.

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ