Василь Ломаченко надихнув юних боксерів Одещини


Надовго запам'ятається вчорашній ранок юним спортсменам, об'єднаним довкола Федерації боксу Одеської області. На зборах в Затоці хлопці мали змогу поспілкуватися з Василем Ломаченко - великий боксер, вихованець спорту Одещини, чемпіон світу в легкій вазі за версією WBA, WBC, WBO і The Ring.
 
Юні боксери отримали можливість почути цінні поради від одного з найвидатніших боксерів сучасності, а також сфотографуватися з кумиром. На згадку про пам'ятну зустріч зробили фото, яке пропонує до вашої уваги Федерація боксу Одеської області.
 
Відзначимо, що, як тільки було знято першоетапні карантинні обмеження, спортсмени Одещини взялися за роботу. Обласна федерація організувала тренування з дотриманням вимог по дистанціюванню, виїзд у Затоку дозволив провести заплановану роботу в гарному настрої з прекрасними краєвидами та на чистому, цілющому морському повітрі. Дуже радісно було боксерам знову взяти участь у змістовних зборах згідно з програмою тренерів, адже це незрівнянно вищий рівень підготовки порівняно з індивідуальними заняттями та можливість значно покращити свою форму та майстерність.


ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ