Федерація боксу Вінничини провела благодійну акцію в рамках боротьби з COVID-19


Федерація боксу Вінницької області провела доброчинну акцію за підтримки провідних вінницьких боксерів. В рамках неї звичайним жителям Вінниці були роздані медичні маски, що є предметами першої необхідності в умовах пандемії COVID-19.

На центральні вулиці міста вийшли вінницькі боксери Андрій Ісаков, Дар’я Лубоцька, Влад Баланюк та Володимир Кушнір з доброю метою: вони роздали перехожим кілька сотень масок, без яких, як відомо, важко уявити повсякденне життя українців та жителів інших країн в останні місяці.

Один з провідних боксерів Вінничини, майстер спорту міжнародного класу Андрій Ісаков, який разом зі своїми товаришами взяв участь у цій благодійній ініціативі місцевої федерації, зокрема відзначив: «Наша акція проводиться за ініціативи керівництва Федерації боксу Вінницької області та наших спортсменів з єдиною метою: за здоровий спосіб життя українців і, безумовно, вінничан. Близько місяця тому ми розповсюджували засоби дезінфекції, а саме антисептики, маски і рукавички, які потрапили у лікарні міста Вінниця і різноманітні соціальні служби. Тепер ми вийшли до звичайних громадян, адже, на жаль, іноді не у всіх є можливість і час зайти в аптеку і купити маску. В нинішніх умовах розповсюдження COVID-19 це необхідний предмет захисту для кожної людини!»

 

Перехожі щиро дякували боксерам, а в їхніх особах – і Вінницькій обласній федерації боксу – за безкоштовні медичні маски. 64-річна пенсіонерка Оксана Володимирівна, яка взяла для себе два предмети захисту (за її словами – для себе і для онука), також поділилася думкою щодо цієї благодійної ініціативи.

«Дуже вдячна за допомогу Федерації боксу Вінницької області. Дуже незвично, що такі акції проводяться без політичного підтектсу. Це викликає повагу. Я зворушена такою увагою з боку вашої федерації. Справді важливо, що є ті, хто хоче допомогти людям, і це, повторюсь, не реклама, і не піар. Карантин досі продовжується, і у громадських місцях обов’язкова умова – носити маску. Хотіла б побажати усім здоров’я!»

Як повідомляв офіційний сайт ФБУ, наприкінці квітня Федерація боксу України за підтримки Вінницької обласної Федерації боксу та провідних вінницьких боксерів провели сумісну акцію, в рамках якої надали необхідні засоби дезінфекції ряду лікарень міста Вінниці.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ