Костянтин Калашніков: «Чемпіонат світу з боксу серед студентів FISU-2020 перенесено»


Чемпіонат світу з боксу серед студентів-2020 перенесено за рішенням Міжнародної федерації університетського спорту (FISU). Захід планувалося провести в Катовіце, Польща, 10-15 жовтня, проте турнір перенесений на більш пізній термін через пандемію Covid-19.

В офіційній заяві FISU повідомляється про те, що організація вирішила відкласти всі заходи, які були заплановані до листопада 2020 року, після обговорення з приймаючими країнами.  FISU стежить за новинами про пандемію Covid-19 і перевірить можливість провести захід в 2021 році.

Очільник Всеукраїнської федерації студентського боксу, президент Федерації боксу Київської області Костянтин Калашніков у коментарі прес-службі ФБУ підтвердив інформацію про перенесення чемпіонату світу серед студентів. Він також нагадав, що у травні цього року також через розпал коронавірусу не змогла відбутися студентська першість України.

«Розраховуємо на те, що світова першість все ж пройде, проте вже стовідсотково, що не раніше 2021 року. Маю надію також і на те, що локацію проведення студентської світової першості перенесено не буде. Ми зацікавлені в тому, щоб підготувати якомога краще команду на виступ у Польщі. Нагадаю, що минулу світову першість, що проходила у Росії, наша команда проігнорувала. Окрім того, незважаючи на непросту ситуацію пов’язаною з пандемією ми не втрачаємо надії провести й чемпіонат України серед студентів у поточному році. Ймовірно він відбудеться восени. Точні строки ще узгодимо з ФБУ. Головне завдання - відібрати та сформувати конкурентну команду для участі в Чемпіонаті світу», – відзначив Костянтин Калашніков.

Чемпіонат світу з боксу серед студентів проводиться кожні два роки. Перші змагання були проведені в турецькій Анталії в 2004 році. Після цього турнір приймали Алмати (2006), Казань (2008), Улан-Батор (2010), Баку (2012), Якутськ (2014 року), Чіангмай (2016) і Еліста (2018).

На попередньому студентському чемпіонаті світу брали участь 110 атлетів в чоловічому і жіночому розрядах. У загальному командному заліку перемогла Росія, яка приймала турнір (5 золотих нагород). Також медалі найвищого гатунку були в активі спортсменів Беларусі, Китаю, Тайбею, Франції, Угорщини, Японії, Казахстану і Таджикистану.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ