НОК Харківської області нагородив членів Національної збірної України та керівництво Федерації


У четвер, 25 червня, спеціальну нагороду відділення НОК Харківської області найкращому спортсмену місяця – «Спортивну зірку Слобожанщини» – отримав капітан Національної збірної України з боксу, Заслужений майстер спорту Микола Буценко. Його наставники - заслужені тренери України Валерій Даниленко та Валерій Буценко – отримали нагороди найкращих тренерів Слобожанщини за підсумками березня 2020 року. 

«Було надзвичайно приємно отримати нагороду. Це велика честь для кожного з нас,відзначив тренер Валерій Даниленко у коментарі пресслужбі ФБУ, – Велика подяка НОК Харківської області за відзнаку наших результатів. Загалом надзвичайно приємно, що відзначені люди без яких цей результат був би також неможливий. Це, звичайно, перший віце-президент ФБУ, харків’янин Дмитро Шенцев – людина, яка створює усі необхідні умови для наших спортсменів та прикладає усіх зусиль для популяризації спорту в Харкові, області та Україні загалом. Докладемо усіх зусиль, аби українські боксери та, безпосередньо, представники харківської школи боксу потужно виступили на наступних Олімпійських іграх в Токіо».

Крім того, за величезний внесок у розвиток спорту в Україні та Харківській області нагороджений відзнакою НОК перший віце-президент Федерації боксу України Дмитро Шенцев.

«Подібні відзнаки – це найкраще свідчення того, що бокс в Харківській області та Україні загалом розвивається правильним шляхом,зазначив преший віце-президент ФБУ Дмитро Шенцев, – Наш боксер Микола Буценко перший і поки що єдиний хто здобув ліцензію на майбутні Олімпійські ігри. Проте, я переконаний, далеко не останній у складі Національної збірної України. Ми в свою чергу і надалі продовжимо підтримувати наших хлопців у підготовці до відбіркових турнірів та зробимо усе від нас можливе аби отримати максимальну кількість представників нашого виду спорту на Іграх у Токіо як серед представників чоловічої, так і жіночої команд. Ще раз дякую дякую НОК Харківської області за високу оцінку нашої роботи».

 Відзначимо, що в березні Микола Буценко на кваліфікаційному олімпійському турнірі в Лондоні завоював для українського боксу першу ліцензію на Олімпіаду в Токіо. Буценко успішно пройшов двох суперників, але потім через пандемію коронавірусу відбірковий турнір був призупинений. Проте, результати, які показали спортсмени на цих змаганнях, залишаються дійсними.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ