Чемпіонат світу серед молоді перенесено на квітень 2021 року


Міжнародна боксерська Асоціація (AIBA) відклала проведення чемпіонату світу серед молоді серед чоловіків та дівчат 2020 року, який мав відбутися в місті Кельце (Польща), перенесено на 2021 рік через пандемію коронавірусу COVID-19.

Нові запропоновані дати – 10-24 квітня 2021 року.

За рішенням Виконавчого комітету AIBA, в чемпіонаті зможуть взяти участь боксери, які народилися в період з 1 січня 2002 року по 31 грудня 2003 року.

Говорячи про відстрочку, тимчасовий президент AIBA Мохамед Мустахсан зазначив, що здоров'я і благополуччя спортсменів були основним фактором у прийнятті рішення.

«Інтереси спортсменів та їх здоров’я є нашим пріоритетом, – відзначив президент Федерації боксу України, член Виконавчого комітету AIBA Володимир Продивус.  – Прийняте рішення - це реальна необхідність, яка зумовлена ситуацією спричиненою пандемією COVID-19. Передовсім ми захищаємо потреби тренерів та спортсменів бути здоровими і добре підготовленими до головних змагань свого віку. Ми сподіваємося, що найближчим часом ситуація у світі з буде покращуватися і Кельце зможе провести відмінний турнір у квітні 2021 року на найвищому рівні».

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ