Олександра Хижняка відзначили Орденом «За заслуги» до Дня Конституції


Батька на наставника найкращого боксера світу, чемпіона світу та Європейських ігор 2019 року Олександра Хижняка відзначено державною нагородою. Про це йдеться в Указі Президента України Володимира Зеленського №254\2020 «Про відзначення державними нагородами» до Дня Конституції України.

В опублікованому Указі зазначено, що за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю Олександр Олексанжрович Хижняк відзначений Орденом «За заслуги» III ступеня.

«Надзвичайно приємно, коли гідні та найкращі удостоюються таких почесних відзнак з боку Держави. Своєю працею та трудом Олександр Олександрович разом зі своїм сином прославили нашу державу та українську школу боксу на весь світ, - відзначив президент Федерації боксу України Володимир Продивус. – В першу чергу хотів би подякувати Міністру молоді та спорту Вадиму Гутцайту та Президенту України Володимиру Зеленському за чергове визнання нашого виду спорту та високу оцінку праці наших провідних спеціалістів. Переконаний в тому, що в найближчому майбутньому саме завдяки сумісній роботі Федерації, Міністерства та Держави в напрямку підтримки та розвитку спорту, ми неодноразово радітимемо успіхам наших спортсменів на чемпіонатах світу, Європи та Олімпійських іграх. Переконаний ітакож і в тому, що вагомий внесок в загальний успіх України-спортивної внесе родина Хижянків та й загалом представники збірних команд України з боксу».ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ