Василь Ломаченко відкрив «спортивний» готель у Затоці


Український чемпіон світу за версіями WBC, WBO і WBA в легкій вазі Василь Ломаченко відкрив свій готель на березі Чорного моря. Про це повідомляє видання tribuna.com. Комплекс розташований в курортному селищі Затока Одеської області. Він отримав назву Loma Sport Hotel. На базі готелю є уся потрібна інфраструктура для занять спортом – тренажерний зал, спортивні майданчики на відкритому повітрі, а також зона для воркауту.

Відзначимо, що у готеля вже з’явилася своя сторінка в Instagram та офіційний сайт, де представлені фото як його зовнішнього вигляду, так і номерів всередині будівлі.

З відкриттям яскравого і сучасного готельного комплексу зірку світового боксу привітав виконавчий директор Федерації боксу України Донатас Піскун.

«Такі люди, як Василь Ломаченко і його видатний тренер і батько Анатолій Ломаченко, показують приклад багатьом іншим, як потрібно любити свою державу і робити великі кроки задля зміцнення її авторитету. Переконаний, що непересічна подія, яка сталася цими днями, ще раз підтвердила особливу роль Ломаченка для українського спорту.

Відкриття готельного комплексу Loma Sport Hotel – це великий внесок у розвиток спортивної інфраструктури не лише в масштабі Одеського регіону, але й всієї України. Відкриття такого сучасного готелю разом з іншими з іншими потужними спортивними проектами створює сприятливий мікроклімат для подальшого прогресу і нових перемог українських спортсменів на світових турнірах. Нагадаю, нещодавно ФБУ та Федерація боксу Одеської області підписали меморандум про проведення чемпіонату України з боксу-2020 в Південній Пальмірі. », – відзначив Донатас Піскун.

 

 

 

 

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ