Президент ФБУ Володимир Продивус провів зустріч з українським бійцем в UFC Мариною Мороз


У понеділок, 20 липня, президент Федерації боксу України Володимир Продивус провів зустріч з відомою українською спортсменкою, першою представницею українського боксу в UFC і екс-боксеркою Національної збірної України Мариною Мороз, її чоловіком та менеджером і тренером за сумісництвом Сергієм Заколяєвим. Також на зустрічі був присутній й виконавчий директор ФБУ – Донатас Піскун.  

Славетна українська атлетка, що проживає в США, на деякий час завітала на Батьківщину і скористалася можливістю зустрітися з очільником Національної федерації боксу.

Володимир Продивус і Марина Мороз обговорили перспективи розвитку боксу в Україні, підвищення кваліфікації українських тренерів та стажування їх за кордоном. Також президент ФБУ побажав успіхів спортсменці у її наступному поєдинку проти Монтани Де Ла Роси, який відбудеться 5 вересня.

«Було надзвичайно приємно познайомитися з Мариною Мороз, яка є, без перебільшення, гордістю українського спорту. Її здобутки – це приклад тяжкої наполегливої праці та незламної жаги до перемоги. Вона гідно захищає честь України в Абсолютному бійцівському чемпіонаті, який справедливо вважається одним з найпопулярніших турнірів у світі. Марина розповіла про свій шлях до вершини, який по-своєму є унікальним. Переконаний, що її знання та досвід стануть у нагоді українським боксерам та тренерам, які також хочуть досягти успіху на світових аренах. Ми домовилися про подальшу співпрацю, яка, сподіваюсь, буде плідною і корисною як для Марини, так і для розвитку українського боксу», – підкреслив Володимир Продивус.

«Для мене велика честь представляти Україну за кордоном. Наша держава має чималий авторитет у спортивному світі завдяки багатьом особистостям, славетним чемпіонам, яких знають скрізь. На жаль, на своєму прикладі чудово знаю, як перемоги здобуваються не завдяки, а всупереч. У мене є мрія, щоб і рівень спортивної інфраструктури, рівень фінансування спортсменів відповідав тому, що є закордоном. З боку Федерації боксу України я відчула дуже серйозний підхід. Ми мислимо в одному напрямку щодо того, як розвивати український спорт. Дякую президенту ФБУ та іншим членам Федерації за підтримку. Дуже приємно було відчути її напередодні чергового бою в UFC», – відзначила Марина Мороз.

Нагадаємо, напередодні перша представниця українського боксу в Абсолютному бійцівському чемпіонаті дала інтерв’ю офіційному сайту ФБУ, в якому розповіла про свій перехід в UFC, життя в США та уроки боксу, які стали в нагоді й у змішаних бойових мистецтвах.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ