В Одесі підбили підсумки V Міжнародного юніорського турніру пам'яті Бориса Литвака


З 17-го по 19 липня в Одесі відбувся V Міжнародний турнір з боксу серед юніорів, який присвячений пам'яті Почесного громадянина Одеси, Героя України, заслуженого тренера України Бориса Давидовича Литвака.

На змагання приїхали 80 боксерів з 10 областей України, а участь спортсменів з Білорусі дозволила не втратити міжнародний статус турніру. Через пандемію представники інших країн не змогли приїхати до Південної Пальміри.

Три змагальних дні пройшли в чудовій і дружній атмосфері спортивного свята, а глядачі побачили безліч цікавих протистоянь. Федерація боксу Одеської області, що виступила головним організатором змагань, привітала переможців, серед яких було багато представників місцевої школи боксу, цінними призами. Перше командне місце заслужено здобула збірна Одеської області. Командне «срібло» дісталося Донецькій області, а «бронза» – боксерам з Полтавщини.

Наприкінці турніру його підсумок підбив президент Федерації боксу Одеської області Халід Мусаєв.

«Змагання відбулися у чудовому спорткомплексі Національного університету «Одеська юридична академія». Я дуже вдячний президенту НУ «ОЮА» Сергію Ківалову за всебічну підтримку в організації цього заходу, який пройшов на дуже високому рівні. Також вдячний усім, хто долучився до проведення турніру.

Мені було особливо приємно бачити майже в кожному фінальному бою одеських спортсменів. Школа боксу в Одеські області завжди була на висоті. Гадаю, що кожен боксер отримав безцінний досвід, змагаючись з найкращими представниками інших регіонів України.

Що стосується нас, то ми й далі будемо робити все для того, щоб таких турнірів проходило якомога більше. Останнім часом Одеса зробила якісний крок уперед у плані проведення боксерських заходів – це і відкриті тренування, і вечори професійного боксу, і різноманітні матчеві зустрічі. А нещодавно був підписаний меморандум з президентом ФБУ Володимиром Продивусом про проведення чемпіонату України з боксу-2020 серед чоловіків у нашому місті. Спільно ми робимо важливий внесок у розвиток українського боксу. Тож чекаємо усіх у листопаді на головному боксерському старті року», – відзначив Халід Мусаєв.

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ