Офіційно презентовано Одеську міську федерацію боксу


Сьогодні, 9 вересня, у Південній Пальмірі офіційно було представлено нову структуру – Федерацію боксу міста Одеси, яка увійшла до складу Федерації боксу Одеської області.

З цієї нагоди у прес-центрі Odessit.ua відбулася прес-конференція, на якій представник президента Федерації боксу Одеської області Олександр Гордієнко зазначив, що створення одеської міської федерації відповідає вимогам часу і свідчить про надзвичайну популярність боксу в одеському регіоні, а також про активну роботу місцевого осередку ФБУ.

«Почну з того, що Одеська обласна федерація на сьогоднішній день посідає перше місце в країні за кількістю проведених заходів. Конкуренцію у плані активності складають нам хіба що Харківщина та Вінничина. Нашу роботу високо оцінив на нещодавній зустрічі у Києві президент Федерації боксу України Володимир Степанович Продивус. У нас завжди дуже багато проектів, через що іноді виникає надмірна завантаженість. Тому створення одеської міської федерації було питанням часу. Вона увійшла до складу колективних членів нашої обласної федерації.

Шляхом тривалих обговорень зі спортсменами і тренерами було вирішено, що єдиною достойною кандидатурою на посаду президента міського осередку є заступник міського голови Одеси, віце-президент Одеської обласної федерації боксу, засновник відомого спортивного клубу «Папай» Дмитро Жеман. Він був одноголосно обраний головою нового, одеського міського осередку, з чим його щиро вітаю! Відзначу, що у нашого регіону багато планів відносно розвитку боксу і проведення змагань, головним з яких буде, звичайно, чемпіонат України-2020 серед чоловіків, який відбудеться у листопаді у Південній Пальмірі. Тож рухаємося далі спільно з ФБУ задля нашої спільної справи», – відзначив Олександр Гордієнко.

У свою чергу, новообраний президент Одеської міської федерації боксу Дмитро Жеман підкреслив:

«Ми щойно приступили до роботи, і планів вже зараз дуже багато! Намагатимуся виправдати сподівання, які на мене поклала велика боксерська спільнота нашого міста. Одеса завжди славилася знаковими боксерами: зайве перераховувати прізвища бійців, які відомі не лише в Україні, але й у світі. Гарантую, що наше місто буде локомотивом боксерського життя в регіоні. В Одесі вже зараз багато спортивних залів, де працюють хороші спеціалісти з боксу. До речі, у найближчих планах – створення спеціальної інтерактивної карти, в якій буде зазначена докладна інформація щодо секцій і шкіл, в яких можна займатися боксом. Наш пріоритет – популяризація боксу у нашому місті-мільйоннику і допомога молодим одеським спортсменам, яким ми хочемо дати дорогу в життя».ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ