11 жовтня 2020

Золото та срібло України на гран-прі Загреба

В ці дні у столиці Хорватії проходив 2-й міжнародний турнір класу "А" Гран-прі Загреба, який вже за традицією збирає багатьох сильних боксерів не лише з країн Європи, а й світу. У змаганнях беруть участь спортсмени з України, Росії, Франції, Італії, Швеції, Польщі, Чилі, ДР Конго, Сирії, Афганістану та інших держав.

Україну представляли на турнірі два члени Національної збірної серед чоловіків Ярослав Харциз у ваговій категорії до 63 кг і Роберт Мартон до 91 кг.

Приємно відзначити той факт, що за результатами напружених поєдинків ми дві з двох можливих нагород.

Чемпіоном та володарем золотої нагороди став Ярослав Харциз (вагова категорія 63 кг).

Почесне друге місце посів важковаговик Роберт Мартон, який й фіналі роздільним рішеннеям суддів поступився Чемпіону Європи та світу росіянину Мусліму Гаджимагомедову.

Федерація боксу України вітає харків'ян зі здобутими нагородами престижного турніру в Хорватії! Так тримати!