Сергій Глущенко: «Відміна Євро-2020 до 22-річних засмутила всіх, але життя продовжується»


Чоловіча збірна України до 22-річних у ці дні працює на навчально-тренувальному зборі у Харкові, який проходить з 12-го по 18 жовтня. Останні новини з табору команди пресслужбі ФБУ розповів її старший тренер Сергій Глущенко. Також він розказав про те, як відреагували у збірній на офіційне скасування чемпіонату Європи-2020 U-22 в Італії.

«Ми розглядали нинішній тренувальний збір як один з основних етапів підготовки до чемпіонату Європи до 22-річних. Однак життя, як завжди, внесло свої корективи, – говорить Сергій Вікторович. – Сказати те, що вся команда дуже засмутилася через новину про скасування європейської першості – значить не сказати нічого. Для основної маси бійців це була єдина можливість виступити на Євро саме у даній віковій групі, тож можна зрозуміти розчарування наших підопічних.

Звичайно, ми розуміємо, яка зараз складна епідеміологічна ситуація у світі, тож зрештою поставилися з розумінням до рішення EUBC. Тренерський штаб команди був змушений переорієнтувати підготовчий процес в бік підготовки до головного українського старту цього року – чемпіонату України серед еліти, який відбудеться на початку листопада в Одесі.

Наразі у Харкові займаються 20 боксерів-членів збірної. Як і планувалося, спортсмени працюють у парах, але ми дещо змінили формат тренувань і хлопці займаються на менших швидкостях, на меншому пульсі, але збільшився загальний час тренування.  

 

На щастя, всі у складі нашої команди здорові. Усі спортсмени та тренери суворо дотримуються норм безпеки в рамках боротьби з поширенням коронавірусу. Життя продовжується, тож ставимо перед собою нові завдання та рухаємося вперед», – підсумував Сергій Глущенко.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ