27 жовтня 2020

Офіційно: Чемпіонат України серед чоловіків-2020 в Одесі перенесено


Федерація боксу України офіційно повідомляє про те, що Чемпіонат України з боксу серед чоловіків-2020 в Одесі перенесено на невизначений термін через складну ситуацію з пандемією COVID-19 в Одеській області.

Таке рішення Федерація боксу України разом з Федерацією боксу Одеської області ухвалили на основі розпорядження Одеської обласної державної адміністрації «Про тимчасове скасування масових спортивних заходів та офіційних змагань з видів спорту». 

Як зазначається у директиві місцевої влади, усі масові спортивні заходи із кількістю учасників понад 100 осіб на весь час дії «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки на території Одеської області не можуть бути проведені.

Турнір найсильніших боксерів України мав відбутися в Одесі з 2-го по 9 листопада цього року. У Федерації боксу України до останнього сподівалися, що епідемічна ситуація покращиться, втім з реаліями пандемії вимушені рахуватися всі. Форсмажорну ситуацію з перенесенням змагань прокоментував президент Федерації боксу України Володимир Продивус:

«Ми з особливою тривогою спостерігали за розвитком епідемічної ситуації в Одеські області, адже разом з нашими надійними партнерами – Федерацією боксу Одеської області та Міністерством молоді та спорту України – ми доклали чимало зусиль для того, щоб Чемпіонат України з боксу-2020 відбувся на найвищому організаційному рівні.

На жаль, змушені констатувати, що обставини виявилися сильнішими за нас. Ми не можемо ризикувати життям та здоровям наших громадян – спортсменів, суддів, офіційних осіб та багатьох інших людей, які причетні до свята боксу. Зараз складно передбачити, як ситуація розвиватиметься у найближчі тижні і навіть місяці. Але хочу підкреслити, що турнір найсильніших боксерів України в Одесі не скасовується остаточно, а лише відстрочений. Віримо в те, що великий бокс повернеться до нас дуже скоро. Спортсменам та тренерам, а також їхнім близьким хотів би побажати здоровя. Це те, про що не маємо права забувати у наш непростий час».    

Також публікуємо звернення президента Федерації боксу Одеської області Халіда Мусаєва:

«Друзі!

У зв'язку з пандемією COVID-19 і зростанням кількості хворих з кожним днем, нами –  Федерацією боксу Одеської області спільно з адміністрацією міста Одеси, за рекомендацією Управління Фізичної культури та спорту Одеської області, а так само за рекомендацією Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства молоді і спорту України – прийнято рішення перенести Чемпіонат України в «еліті», який повинен був пройти в м. Одеса з 2-го по 9 листопада на невизначений термін до поліпшення ситуації, пов'язаної з COVID-19, в країні і регіоні.

Друзі! Займайтеся спортом, виконуйте всі запобіжні заходи та будьте здорові!

З повагою, президент Федерації боксу Одеської області Халід Мусаєв і вся команда».ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ