23 січня 2021

Відому спортсменку Марину Мороз нагороджено орденом княгині Ольги III ступеня


З нагоди Дня Соборності України, який відзначався 22 жовтня, Президент України відзначив державними нагородами відомих діячів у галузях науки, медицини, культури, спорту та інших сфер діяльності.

Зокрема, за вагомі спортивні досягнення орденом княгині Ольги III ступеня нагороджено відому українську спортсменку, першу представницю українського боксу в UFC і екс-боксерку Національної збірної України Марину Мороз.

Нагадаємо, що орден княгині Ольги – державна нагорода України для відзначення жінок за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності.

Марина Мороз була членом Національної збірної України з боксу, здобувала звання чемпіонки та призерки чемпіонату України, а тепер бере участь у найпопулярнішому турнірі світу – Абсолютному бійцівському чемпіонату (UFC). Наразі вона є єдиною представницею нашої країни в UFC.

Із присудженням вагомої державної нагороди Марину Мороз привітав президент Федерації боксу України Володимир Продивус.

«Мені надзвичайно приємно, що відзнаку такого рівня отримала наша талановита співвітчизниця Марина Мороз, яка є, без перебільшення, гордістю українського спорту. Її здобутки – це приклад тяжкої наполегливої праці та незламної жаги до перемоги. Вона гідно захищає честь України в Абсолютному бійцівському чемпіонаті, який справедливо вважається одним з найпопулярніших турнірів у світі. Важливо також, що свій спортивний шлях вона починала саме у боксі.

Хотів би висловити вдячність Президенту нашої держави за те, що він помічає видатні здобутки українських спортсменів і високо їх оцінює. Також хочу подякувати міністру молоді та спорту України Вадиму Гутцайту, який завжди підтримував Марину. Це є для наших спортивних героїв хорошою мотивацією на подальші перемоги, і, переконаний, вони й надалі будуть прославляти нашу країну у всьому світі. Сподіваюся, що спільними зусиллями зможемо розвивати спорт і, зокрема, бокс і надалі», – відзначив Володимир Продивус.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ