26 лютого 2021

Президент ФБУ Володимир Продивус зустрівся з міським головою Житомира


Президент Федерації боксу України Володимир Продивус у рамках робочої поїздки до Житомирської області провів зустріч із міським головою міста Житомир Сергієм Сухомлином.

Головною темою розмови стала подальша стратегія розвитку боксу у Житомирі та області. Зокрема, сторони обговорили перспективу збільшення фінансування боксу, що є конче важливим для подальшого прогресу молодих талановитих спортсменів та покращення їхніх результатів на всеукраїнських та міжнародних турнірах. Міський голова Житомира Сергій Сухомлин пообіцяв всебічно сприяти розвитку боксу в місті.

Також президент ФБУ Володимир Продивус в рамках візиту відвідав провідний у місті боксерський клуб «Ринг», в якому за останні роки отримали путівку у великий бокс чимало відомих нині спортсменів. Володимир Степанович зустрівся з провідними тренерами та функціонерами Федерації боксу Житомирської області та подякував їм за плідну співпрацю у справі розвитку виду спорту.

«Вдячний усім, хто працює разом з нами заради спільної мети – аби український бокс ставав ще міцнішим, а наші спортсмени дарували нам ще більше позитивних емоцій своїми перемогами на престижних турнірах. Житомир – надзвичайно спортивне місто і воно завжди намагалося бути на перших ролях і в боксі. Велика заслуга в цьому місцевої влади і особисто міського голови Сергія Івановича Сухомлина. Впевнений, що завдяки спільній і плідній роботі наших професійних команд житомирські боксери гучно заявлятимуть про себе на всіх турнірах, прославляючи своє рідне місто та Батьківщину», – відзначив Володимир Продивус.

У свою чергу, Сергій Сухомлин додав, що підтримка спорту і, зокрема, боксу є важливою складовою його діяльності на посаді міського голови обласного центру.

«Коли шість років тому я йшов на вибори мера, то обіцяв, що фінансування спорту збільшиться у шість разів. Насправді ж ми збільшили його у 15 разів. Бокс за масовістю та видовищністю не поступається футболу та іншим видам спорту. Це спорт сильних духом. Велика кількість житомирських дітлахів займаються цим видом спорту. Сьогоднішня зустріч із головою Федерації боксу України це новий етап розвитку боксу в Житомирі. Місто завжди на боці спорту, ми готові вкладати і час, і кошти, і ресурси в ті проекти, де є відповідальні люди. Дякую Володимиру Степановичу Продивусу за увагу до Житомира», – сказав Сергій Іванович.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ