27 січня 2022

Представники ФБУ Павло Василинчук і Поліна Штифура беруть участь у проведенні історичного Чемпіонату Азії у Ташкенті


З 22-го по 30 січня у Ташкенті проводиться перший в історії Чемпіонат Азії з боксу у віковій групі до 22 років. Континентальна азійська першість зібрала найсильніших боксерів даної вікової групи з 12 країн. Історичний турнір відвідало також керівництво Міжнародної боксерської асоціації на чолі з президентом Умаром Кремльовим. Зайвим доказом особливої уваги світової спільноти до цих змагань стала присутність на церемонії відкриття президентів національних боксерських федерацій багатьох країн практично з усіх континентів, включно з очільником ФБУ Володимиром Продивусом.

Свідченням високого авторитету Федерації боксу України є і те, що одразу двоє представників ФБУ задіяні в безпосередньому проведенні змагань Чемпіонату Азії-2022 (U-22). Зокрема, в якості міжнародного технічного делегата (ITO) на турнірі працює Поліна Штифура. А до складу представників Феміди на цьому престижному форумі увійшов суддя міжнародної категорії IBA (3 зірки) Павло Василинчук.

Протягом тижня у столиці Узбекистану тривають цікаві та запеклі протистояння. Сьогодні на Чемпіонаті Азії вже проходять півфінали. А остаточні підсумки азійської першості будуть підбиті після проведення фінальних боїв 30 січня.  ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ