28 січня 2022

Офіційно. Рішення Контрольно-дисциплінарної комісії ФБУ про застосування санкцій щодо окремих місцевих осередків


Федерація боксу України повідомляє, що 24.01.2022 Контрольно-дисциплінарною комісією ФБУ завершено розгляд дисциплінарної справи за зверненням Виконкому ФБУ про застосування дисциплінарних санкцій до деяких місцевих осередків, які не дотримуються вимог статутних та регламентних документів ФБУ, делегати яких були відсутні на Звітно-виборчій Конференції 17 грудня 2021 року.

За результатами розгляду Контрольно-дисциплінарною комісією ФБУ 24.01.2022 прийняте рішення про застосування дисциплінарних санкцій, а саме, виключено зі складу ФБУ такі федерації боксу: Громадську організацію «Рівненська обласна організація федерації боксу України» (код ЄДРПОУ 35103489) та Громадську організацію «Житомирська обласна федерація боксу» (код ЄДРПОУ 26393155).

До Харківської, Київської, Полтавської, Хмельницької, Кіровоградської обласних та Київської міської федерацій боксу застосовано дисциплінарну санкцію у вигляді тимчасового припинення членства у Федерації боксу України строком на 2 місяці з позбавленням права виконувати функції колективного члена (місцевого осередку) ФБУ строком на 2 місяці.

До Місцевих осередків Донецької, Чернігівської, Одеської та Сумської областей застосовано санкцію у вигляді попередження.

Вважаємо, що рішення КДК ФБУ від 24.01.2022 ухвалено у відповідності до статутних і регламентних документів ФБУ, з урахуванням всіх обставин справи, з дотриманням процедури дисциплінарного провадження. Всім учасникам була надана рівна можливість надати свої доводи та пояснення. Застосовані КДК дисциплінарні санкції вважаємо такими, що прийняті у відповідності до вчинених порушень, з урахуванням поведінки сторін та стану виконання статутних обов’язків місцевими осередками.

Для тренерів, спортсменів, суддів надаємо роз’яснення щодо наслідків застосованих санкцій до місцевих федерацій боксу, до яких вони відносяться:

  • - Постійне чи тимчасове припинення членства регіональної федерації боксу у ФБУ не впливає на участь спортсменів та тренерів у всеукраїнських та місцевих змаганнях з боксу, які проводитимуться під егідою ФБУ;
  • - Постійне чи тимчасове припинення членства регіональної федерації боксу у ФБУ не впливає на участь спортивних суддів в суддівстві змагань з боксу всіх рівнів, які проводитимуться під егідою ФБУ;
  • - Повноваження місцевих осередків, до яких застосовані дисциплінарні санкції у вигляді постійного чи тимчасове припинення членства у ФБУ, на період дії дисциплінарних санкцій припиняються.
  • - Управління всіма питаннями розвитку боксу на місцях (в тих регіонах, федерації яких постійно чи тимчасово виключені зі складу ФБУ) на період дії дисциплінарних санкцій буде здійснюватися безпосередньо (напряму) ФБУ.
  • - ФБУ на регіональному рівні будуть визначені відповідальні особи, які будуть наділені повноваженнями з питань розвитку боксу на місцях і діятимуть від імені ФБУ на підставі довіреності.


ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ