31 січня 2022

3 лютого відбудеться прес-конференція «Підсумки роботи ФБУ за 15 років та обговорення програми розвитку до 2025 року»


У четвер, 3 лютого відбудеться прес-конференція за участю керівництва Федерації боксу України на тему: «Підсумки роботи ФБУ за останні 15 років та обговорення програми розвитку до 2025 року».

Місце проведення: інформаційне агентство «Укрінформ»  (м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 8/16).

Час проведення: 13.00. Тривалість - дві години.

Організатор: Федерація боксу України.

Учасники: президент ФБУ Володимир Продивус, віце-президент ФБУ Юрій Андрійчук, генеральний секретар ФБУ Ілля Гурович, адвокат ФБУ Ілля Скоропашкін, спортивний директор ФБУ Антон Чередниченко.

Модератор: Павло Добрянський, керівник прес-служби ФБУ.

Захід організовується за ініціативи президента Федерації боксу України Володимира Продивуса. Програма прес-конфенції передбачає обговорення підсумків роботи ФБУ за останні 15 років та програми розвитку боксу в Україні до 2025 року.

Акредитація представників ЗМІ: ukrboxing@gmail.com.

Через карантинні обмеження кількість місць обмежена. У перерві заходу предбачено кава-брейк.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Також слідкувати за прес-конференцією та задавати питання можна буде у додатку Zoom -

https://us02web.zoom.us/j/88368746470?pwd=N1YrVVorOU9MNkh6OFIxVFNpa004dz09

Ідентифікатор конференції: 883 6874 6470

Код доступу: 611789

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов'язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Відповідно до Постанови МОЗ №-18 від 19 жовтня 2021 року в усіх учасників заходу обов’язковою є наявність Covid-cертифікату або негативного ПЛР-тесту (строк дії 72 години) та засобів індивідуального захисту (захисних масок, респіраторів) за дотримання соціальної дистанції 1,5 м.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ