16 лютого 2022

Відбудеться прес-конференція «Про результати звітно-виборчої конференції ФБУ 17 грудня 2021 року»


17 лютого о 13:00 відбудеться прес-конференція  на тему: «Про результати звітно-виборчої конференції ФБУ 17 грудня 2021 року».

Організатор: Федерація боксу України.

Місце проведення: інформаційне агентство «Укрінформ» (Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Учасники: Павло Добрянський - керівник прес-служби Федерації боксу України, модератор; Ілля Скоропашкін - юрист Федерації боксу України; Юрій Андрійчук – віце-президент Федерації боксу України.

Нагадаємо, що 17 грудня 2021 року відбулася звітно-виборча Конференція Федерації боксу України, за результатами якої Володимир Продивус був переобраний президентом ФБУ. Однак існують організації, що не визнають Володимира Продивуса керівником провідної боксерської організації України. Тож Федерація боксу України ініціює прес-конференцію за участі одного з найкращих юристів нашої держави Іллі Скоропашкіна та віце-президента ФБУ Юрія Андрійчука, щоб поставити крапку у цьому питанні: відзвітуватися про результати звітно-виборчої Конференції ФБУ.

Акредитація представників ЗМІ: ukrboxing@gmail.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Відповідно до Постанови МОЗ №-18 від 19 жовтня 2021 року присутність на заході можлива лише за наявності в усіх його учасників Covid-cертифікату або негативного ПЛР-тесту (строк дії 72 години) та обов`язкової наявності засобів індивідуального захисту.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ