26 квітня 2022

Офіс президента України привітав молодіжну збірну з першим місцем на чемпіонаті Європи

"Вітаємо збірну України з боксу зі здобуттям першого місця на чемпіонаті Європи серед молоді!
У змаганнях, які відбувалися 14-22 квітня у Софії (Болгарія) під егідою Європейської конфедерації боксу, брали участь понад 400 спортсменів із 40 країн світу. За підсумками турніру найкращою командою було визнано збірну України.
Наші хлопці й дівчата завоювали 9 медалей: 5 золотих, 2 срібні та 2 бронзові. Другою командою в заліку стала збірна Англії, боксери якої здобули 7 нагород, 4 з них – золоті. Трійку найкращих замкнули представники Ірландії. У їхньому доробку 8 нагород, зокрема 3 золоті.
У цей складний час, коли наша держава бореться з російським вторгненням, ви вкотре продемонстрували світові, як українці вміють битися й перемагати! Завдяки вам синьо-жовтий державний прапор був на висоті! Пишаємося вами!"