30 квітня 2022

Володимир Продивус: "Попросив усі європейські країни об'єднатися та підтримати Україну!"


Сьогодні, 30 квітня, в італійському місті Ассізі відбувається звітно-виборний Конгрес Європейської конфедерації боксу (EUBC), на якому серед іншого буде обрано нового президента організації на новий термін.

Нагадаємо, що на засіданні Ради директорів EUBC 9 квітня було зареєстровано чотирьох кандидатів на посаду керівника Європейської конфедерації боксу - Боріс ван дер Ворст (Нідерланди), Еюп Гезгеч (Туреччина), Іоанніс Філіппатос (Греція) та Володимир Продивус (Україна).

Потрапляння очільника Федерації боксу України Володимира Продивуса до числа претендентів на найвпливовіший пост в європейському олімпійському боксі є беззаперечним підтвердженням авторитету ФБУ та особисто Володимира Степановича у боксерській міжнародній спільноті. Однак через загарбницьку війну Росії в Україні багато планів та проектів зазнають змін, і бокс не стає виключенням. Володимир Продивус, подякувавши за довіру та підтримку, зняв свою кандидатуру на посаду президента EUBC.

Причини свого рішення він пояснив у виступі перед 47 країнами Європи, що зголосилися на участь у Конгресі.

"У нашій країні триває війна... У час, коли росіяни ґвалтують і вбивають наших жінок, наших маленьких дітей, знущаються з людей похилого віку, руйнують життя і долі моїх співвітчизників, я не можу думати лише про бокс. Усі мої думки з Україною. Я допомагаю гуманітарним вантажем, допомагаю військовим та поліції. Я віддав усі свої снайперські гвинтівки та броньовані автомобілі на захист своєї країни. Моя команда постійно приймає та допомагає людям, які залишилися без житла та їжі... Прошу усі європейські країни об'єднатися та підтримати Україну. Разом ми зупинимо цей жах!", - відзначив Володимир Продивус.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ