1 червня 2022

Михайло Поздняков: «Володимир Продивус хоче повернути протести в олімпійський бокс, я обома руками за цю ініціативу віцепрезидента IBA»


Віцепрезидент Федерації боксу України Михайло Поздняков в коментарі офіційному сайту ФБУ висловив свою позицію щодо суддівського свавілля у півфіналі чемпіонату Європи за участі Юрія Захарєєва та розповів, як унеможливити такі ситуації в майбутньому.

«Юрій Захарєєв повинен був виходити по фіналу. Однак судді вирішили по-іншому — не допустили його до фіналу. На жаль... Так, наша делегація не погодилась з висновками суддів! Після поєдинку Захарєєва вся українська збірна навіть вийшла на ринг, де пробула до чотирьох годин ранку. Все для того, щоб Україну почули. Нас почули! Було створено спеціальну комісію, яка декілька разів переглянула поєдинок за участі Юрія і визнала його перемогу. За моєю інформацією, суддів, що проводили цей поєдинок, пожиттєво відсторонили від боксу. Це добре, що такі судді більше не працюватимуть на міжнародних змаганнях. Але що від цього Юрію, у якого забрали можливість поборотися за золото? Через те, що в олімпійському боксі відсутні протести, ми не змогли опротестувати результат. Я думаю, якби можна було опротестувати результат бою Захарєєва, то Юрій був би у фіналі.  Мені відомо, що Володимир Продивус прагне повернути протести в олімпійський бокс. Я обома руками за цю ініціативу віцепрезидента Міжнародної федерації боксу та президента Федерації боксу України. Вірю в те, що таких випадків, коли судді нахабно «вбиватимуть» боксерів, більше не буде в олімпійському боксі…», — сказав Михайло Поздняков.

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ