3 червня 2022

«Дмитро Сосновський обов'язково вийде з пенсійної кризи» — Володимир Продивус прокоментував критику в свою адресу від екстренера збірної


Президент Федерації боксу України і віцепрезидент Міжнародної боксерської асоціації (IBA) Володимир Продивус в інтерв’ю британському виданню Іnsidethegames відповів на критику від тренера Дмитра Сосновського.

«Дмитро Сосновський зробив відмінну тренерську кар'єру в аматорському боксі, але ближче до її завершення він змінив свої пріоритети зі спортивних на фінансові», - сказав пан Продивус.

«Збірна України з боксу не може розвиватися належним чином, якщо головний тренер набагато більше піклується про власний піар і благополуччя, а не про спортивні результати своїх боксерів».

«Перед відходом Дмитра Сосновського на пенсію ФБУ допомогла йому здійснити його мрію - видати документальну книгу про його досягнення в боксі. Швидше за все, відставка виявилася набагато більш нудною, ніж уявляв собі Дмитро, що викликало його бажання заявляти бездоказові заяви. Я сподіваюся, що скоро криза пенсійного віку для Сосновського пройде, і він продовжить жити щасливим, безтурботним життям».ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ