16 червня 2022

Ілля Гурович: «Президент ФБУ Володимир Продивус розвивав, розвиває і продовжуватиме розвивати український бокс… Бокс — це його життя…»


У середу, 15 червня, українські засоби масової інформації облетіла звістка про те, що Федерація боксу України отримала нового президента, а Володимир Продивус склав свої повноваження з виборної посади. Наскільки ця інформація відповідає дійсності, а також про те, над чим працює ФБУ у період воєнного стану в України, ми запитали генерального секретаря організації, державного тренера України Іллю Гуровича.

— Ілле Ароновичу, вчора українські ЗМІ буквально рясніли новинами про те, що Володимир Продивус більше не є президентом ФБУ. Чи відповідає ця інформація дійсності?

— У 2021 році відбулась звітно-виборна Конференція, на якій Володимира Степановича було обрано президентом ФБУ. Відтоді Володимир Степанович ні на хвилину не припиняв роботу з розвитку боксу, він розумів і розуміє, що на його плечах лежить тягар відповідальності перед боксерською громадськістю України, боксерами та тренерами. Керівництво ФБУ на чолі з легітимним президентом Володимиром Продивусом здійснює свою діяльність відповідно до статутних документів ФБУ. Для тих людей, які кажуть, що Володимир Продивус склав повноваження президента ФБУ, відповім: Володимир Степанович залишається на своїй посаді і докладе максимум зусиль, щоб український бокс розвивався зі ще більшою швидкістю. Володимир Продивус був і залишається президентом ФБУ!

Розкажіть, будь ласка, детальніше, над чим працює Федерація боксу України під час воєнного стану?

— За 113 днів війни ми організували для наших спортсменів навчально- тренувальні збори в Україні, Німеччині, Італії, Болгарії, Чорногорії, Вірменії і Туреччині. Таким чином, забезпечили нашим боксерам гарні та безпечні умови підготовки до міжнародних стартів. Наші команди взяли участь у трьох чемпіонатах Європи та чемпіонаті світу, змагалися у семи міжнародних турнірах в різних країнах Європи. Користуючись нагодою, хочу подякувати нашим друзям з міжнародних федерацій, які не залишили нас у скруті, шли нам назустріч в будь-яких питаннях, допомагали нашим боксерам та тренерам.Завдяки їхній підтримці, українські боксери продовжували тренуватися, готуватися і перемагати, а на міжнародних змаганнях лунав гімн нашої Країни! Коли ми все це робили, не було жодної людини з так званого «новообраного керівництва ФБУ» на чолі з «президентом» Кирилом Шевченко, хто б запропонував свою допомогу та відкрито заявив, що готовий допомагати боксерам, тренерам. Заявив і зробив це! Де були всі ці «діячі»? Що ними було зроблено? Хто з боксерів, які виховувались саме у Києві, досягли успіхів на міжнародній арені? Я кажу про тих боксерів, які є вихідцями з Києва, а не «поцуплених» в інших регіонах… Думаю, ви знаєте відповіді на ці питання… На відміну від Кирила Шевченка, ми не з'являлися у Тік Токах, не розповідали, які ми воїни, а  мовчки робили свою роботу. Ми не чекали зручного моменту для роботи, ми просто працювали, адже ми працюємо не для піару, не для вихваляння себе, а для результату – перемоги наших хлопців!  

На вашу думку, як так вийшло, що Міністерство юстиції скасувало повноваження Володимира Продивуса на посаді президента Федерації боксу України?

— Це питання треба ставити реєстраторові, який зробив відповідні зміни до Реєстру Міністерства юстиції України і тій особі, яка за це заплатила.Нехай цим людям буде соромно. Тій людині, яка «проплатила» зміни до Реєстру, має бути соромно вдічі! Адже вона могла віддати ці гроші нужденним чи переселенцям з Маріуполя, або боксерам чи тренерам, але діяла у свої меркантильних інтересах. Вчинивши так, у такий відповідальний час, вони не тільки зрадили всіх нас, а й зрадили наших захисників, які борються за нас, за наше найкраще майбутнє, а не за такі вчинки! Додам, що ми, Федерація боксу України на чолі з Володимиром Степановичем розвивали, розвиває і буде розвивати наш, український, бокс та допомагати нашим хлопцям! Бокс — це наше життя!ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ