28 червня 2022

Вітаємо з Днем Конституції України!


Дорогі українці! Вітаємо Вас із визначним національним святом – Днем Конституції України!

Конституція увійшла в наше життя як головний гарант державності і демократії, незалежності і соборності України. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.

Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо пам’ятати про це.
Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Головний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі. Україна розпочинається з кожного з нас!

Цього урочистого дня щиросердно бажаємо нових успіхів у вирішенні нашого спільного головного завдання – побудови заможної демократичної України.

Щиро зичимо доброго здоров’я, родинного благополуччя та життєвих гараздів, стійкості та витримки – усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, майбуття рідної України!

З повагою, президент Федерації боксу України Володимир Продивус, члени Виконкому.ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ