1 липня 2022

Олександр Павелець: «Виграємо війну, зустрінемося, владнаємо всі спірні питання і зробимо нашу ФБУ найпотужнішою у Європі та світі!»


Майстер спорту України міжнародного класу з боксу, віцепрезидент Федерації боксу України та президент Львівської обласної федерації боксу Олександр Павелець розповів, якою він бачить ситуацію в українському боксі та висловив свою думку щодо того, як зробити ФБУ найпотужнішою федерацією в Європі.

«Незважаючи на те, що в Україні йде війна,  життя українського спорту як і федерації боксу України продовжується»

Незважаючи на те, що в Україні йде війна і наш ворог – російська федерація — брудно та цинічно нехтує всіма людськими цінностями, робить недопустимі речі, життя українського спорту як і федерації боксу України продовжується. Наші хлопці та дівчата яскраво виступають на чемпіонатах Європи, міжнародних турнірах. Регулярно проводяться навчально-тренувальні збори. Всі регіони задіяні в цьому, і кожен робить все від себе можливе, аби наші діти мали змогу виїхати і на міжнародному рингу показати себе.

«Я закликаю всіх взяти за основу спортивний принцип, залишивши позаду всі непрості моменти»

Насьогодні ситуація навколо ФБУ є доволі складною. Я закликаю всіх взяти за основу спортивний принцип, залишивши позаду всі непрості моменти. Важливо надалі допомагати виїзду наших найкращих спортсменів та спортсменок на міжнародні змагання, допомагати їм з екіпіруванням, якісним харчуванням, робити все можливе, щоб у них були комфортні умови в тренувальному процесі. Зараз, як ніколи, важливо об`єднатися і не говорити, що хтось більше зробив, а хтось — менше, і робити все можливе заради єдиної мети – перемоги на фронті проти росії і перемоги на спортивному фронті. Треба зупинити ці чвари, які сьогодні відбуваються навколо Федерації боксу України. Розділення федерації не дасть нічого доброго боксерам. Тому я всіх ще раз закликаю акцент робити на об`єднанні.

«Виграємо війну, зустрінемося і зробимо нашу ФБУ найпотужнішою в Європі і світі»

Після перемоги над росією ми маємо зустрітися всі разом і владнати всі спірні питання. Українська боксерська родина – це велика сім`я і всі суперечки та розбіжності важливо обговорювати всередині родини, а не виносити на загал. Любити бокс – це поклик душі, і я хотів би звернутися до всіх..: давайте зупинимо будь-які радикальні дії. Виграємо війну, зустрінемося і зробимо нашу ФБУ найпотужнішою в Європі і світі. Зараз багато наших спортсменів та суддів воюють. Кожен на своєму фронті робить все можливе для того, щоб наблизити нашу перемогу над російським загарбником. Україна була і буде сильною державою і наш патріотизм, сила волі та характеру дає нашим хлопцям додаткові сили, аби протистояти ворогу і давати йому гідний відсіч. Вірю, що Україна переможе, ми повернемо наші землі і в нашій країні запанує мир. Слава Україні! Слава ЗСУ та нашим захисникам!

 

 

 ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ