6 липня 2022

Новини ФБУ. Тетяна Лебедєва і Володимир Драгунов отримали тренерські ліцензії «1 зірка» IBA


Українські тренери Тетяна Лебедєва і Володимир Драгунов успішно пройшли спеціалізовані  тренерські курси за програмою «1 зірка» IBA. Про це стало відомо з листа, який надійшов на адресу президента Федерації боксу України Володимира Продивуса.

Курси, що їх організувала Асоціація боксу Макао,  відбулися у форматі онлайн  з 29 травня по 6 червня 2022 року. Вони складалися із теоретичної та практичної частин.

Тетяна Лебєдєва і Володимир Драгунов продемонстрували лекторам розроблені власноруч щоденний та річний план занять і надали відео своїх тренувань. Після чого українські фахівці успішно здали екзамени. Читав лекції та проводив заняття голова комітету тренерів IBA Ервін Каде.

Ервін Каде в ексклюзивному коментарі офіційному сайту ФБУ поділився своїми враженнями від новоспечених володарів тренерських ліцензій «1 зірка» IBA Тетяни Лебедєвої та Володимира Драгунова:

«Тетяна Лебедєва та Володимир Драгунов — тренери з великим майбутнім. Це видно неозброєним оком. Тетяна Лєбєдєва мала хорошу боксерську кар’єру. Це означає, що їй буде що розказати своїм учням. До слова, я дуже радий, що в нашому тренерському колективі зростає кількість жінок... Володимир Драгунов — дуже хороший спеціаліст з фізичної підготовки боксерів, він має за своїми плечима серйозний досвід, який, власне, допоміг йому вдало скласти тренерські курси. На мою думку, Тетяна Лєбєдєва та Володимир Драгунов заслуговують на яскраву тренерську кар’єру…»ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ