15 липня 2022

Іванна Крупеня: На змаганнях в Нідерландах хочу донести правдиву інформацію про нашу війну, про всі ті жахливі речі, які робить росія з нашими людьми, з дітьми..


Вона повертається! Одна з найтитулованіших боксерок України двох останніх десятиліть Іванна Крупеня оголосила про відновлення кар`єри. Незабаром в Нідерландах відбудуться  Всесвітні ігри серед  правоохоронців, пожежників та рятувальників.  Колишні спортсмени, а нині представники цих професій змагатимуться між собою у шістдесяти трьох видах спорту. Однією з претенденток на участь в боксерському турнірі  Всесвітніх ігор є добре знайома українській боксерській публіці Іванна Крупеня.  Майстер спорту України міжнародного класу, семиразова чемпіонка України з боксу, медалістка чемпіонатів Європи, екс-капітан жіночої збірної, а нині представниця патрульної поліції  Іванна Крупеня розповіла прес-службі ФБУ про власне рішення повернутись в бокс та підготовку до майбутніх змагань.

- Який настрій перед дебютом на іграх поліцейських?

- Настрій – бойовий. Я готова представляти Україну на міжнародній арені та з гордістю пронести наш прапор у Роттердамі. Для мене цей турнір є дуже важливим, адже це моє повернення в бокс, тому я хочу показати, що можу виступати на достойному рівні. Буду робити все від себе залежне аби здобути успіх на своєму  спортивному фронті та завоювати для Україні нагороду.

- Яку мету переслідуєш  у змаганнях?

- В мене дві цілі на цей турнір. Перша - це перемога, інакше навіщо їхати та виступати, якщо не хотіти перемогти? Будь який спортсмен, який бере участь у тих чи інших турнірах їде на них тільки для того, аби посісти перше місце. Я не виключення.

Друга ціль - це розповісти Європі та світу про війну в Україні. На змаганнях в Нідерландах буде багато спортсменів, тренерів, функціонерів з різних країн і я хочу донести до них правдиву інформацію про нашу війну, про всі ті жахливі речі, які робить росія з нашими людьми, з дітьми.. Я хочу аби увесь світ розумів, яка загроза зараз є з боку рф.

- Де готуєшся та в яких умовах?

- Я готуюсь в рідному Рівному.  В основному працюю в залі W.O.D. Zone, де мені допомагає тренер Юрій Омельчук. Працюю як над фізичною готовністю, так і над відточенням боксерських вмінь. Також мені часто допомагають мої колеги з Патрульної поліції, де я є в тому числі тренером-інструктором. Вони можуть і на лапах потримати і спаринг організувати. Хотіла би подякувати за допомогу та підтримку в підготовці голові міністерства внутрішніх справ  Денису Монастирському, голові національної поліції України Ігорю Клименко, президенту федерації боксу України Володимиру Продивусу.

- Які слова підтримки сказали б нашим військовим?

Хочу сказати, що я неймовірно поважаю кожного українського воїна, який боронить нашу державу. Я багатьох знаю особисто – це просто неймовірні люди. Дякую кожному за їх мужність та відвагу, за те, що ворог не те, що не просувається в глиб країни, він позбавляється і багатьох раніше окупованих територій на Сході та Півдні.

Я вірю в ЗСУ, вірю в хлопців, знаю, що ми свою землю не віддамо, ворога буде знищено і ми вийдемо на новий рівень життя країни. Хлопцям хочу побажати одного: нехай береже вас Господь!



ПАРТНЕРИ усi ПАРТНЕРИ